Jeoffrey

Takové docela obyčejné relaxační anime o mladém chlapci, který se svými tisíci a jedním slizem vyřeší s klidem a úsměvem každý problém. Trápí vás nebezpečná monstra v sousedství, nebo třeba jen zažraná špína na vašich nových šatech? Tix, tedy vlastně Ryouma tohle všechno vyřeší! Bez zbytečných dramat v naprostém klidu a pohodě, u čehož se vám možná bude dobře odpočívat. Když se ale zamyslíte a zadíváte, pak si možná všimnete, že po stránce animace to není nic moc a třeba takové koňské spřežení v pohybu tu vypadá hodně podivně. Také se možná budete zamýšlet nad tím, že celá isekai premisa o tom, že se skoro čtyřicátník dostane do těla malého chlapce, je tu úplně zbytečná, nevyužitá, skoro až neexistující. Hlavní hrdina se nechová jako muž v nejlepších letech, znalosti nabyté zkušenostmi využívá sporadicky. Zkrátka kdyby se isekai vynechal a prostě jen autoři operovali s random vybraným mladým chlapcem požehnaným od bohů, pak by se skoro nic nezměnilo. Každopádně o příběh tu nejde, napětí sem nepatří, na romantiku je brzy - tohle je prostě jen takové to odpočinkové anime na ukrácení času a k příjemnému nedělnímu šlofíku. Nic víc, nic míň, za měsíc si něj nevzpomenu, ale svůj účel pro mě splnilo. 5/10 ()