Američtí mistři grilu

(relácia)
  • Česko Mistři grilu (viac)
Reality-TV
USA, 2020

Pořádně rozpálená soutěž, ve které osm odborníků přes maso soupeří o titul amerického šampióna v grilování. Občas to sice pěkně zasyčí, ale účastníci to berou s humorem! (Netflix)

mistr97

Bylo hezké se dívat na ty grilované dobroty a různé přílohy, ale pořad samotný se mi až tolik nelíbil. Rád bych viděl více z přípravy jídel a chtěl bych více záběrů na hotové výtvory. Všichni soutěžící kromě Rasheeda byli docela nesympatičtí a vůbec nechápu, proč tam byli čtyři porotci/moderátoři, když rozhodovali pouze dva z nich. Ti navíc mohli soutěžícím poradit místo toho, aby je jen kritizovali za jejich zády. Musím napsat, že český Masterchef je překvapivě zajímavěji pojatý a o něco lépe zpracovaný. 60 % ()

tyna97

Takový průměr z pořadů/soutěží. Ráda bych trochu víc nakoukla pod poklicku, přišlo mi to až moc rychlé, nakonec jsem nic neviděla, ani si to nevychutnala tak, jak bych chtěla. ()

Košoun

Amíci grilují a je u toho telka, takže první příběh o mrtvém kamarádovi a jeho receptu přišel už po 9 minutách prvního dílu. Víc kecání, než vaření. A nechybí ani “Holky sobě”. God bless America! ()