Date a Bullet: Nightmare or Queen

• Japonsko デート・ア・バレット ナイトメア・オア・クイーン

Raichu.Cz

Pokračujeme tam kde jsme skončili, a ano tady je to na styl kde nám je i ukázán bývalí vztah mezi Kurumi a její kamarádkou, jasně na první pohled se to může zdát zbytečné, ale když se to zkombinuje se seriálem tak to začne vlastně do všeho dávat smysl. Hudba zde prostě dokázala dominovat třeba Piece of White to mi normálně dokáže udělat slzu na kraji oka... Date A Bullet je za mě anime u kterého je fakt potřeba si přečíst knihu kde tam je ten příběh víc delší ale holt udělat z toho anime sérii je asi pochopitelné proč se tvůrcům nechtělo. Za mě má celá Date A Bullet 100% ()

DaweForeman

Druhá část ze dvou navazující na "Dead or Bullet". Drží se to úrovní na svém s tím, že tentokrát se něco málo poodhalí z minulosti Kurumi. Bohužel tu ale neočekávejte velké odhalení než spíše jedno menší překvapení. Závěrečný boj bych řekl je trochu odbytý a obecně by si tenhle příběh zasloužil trochu rozvést (více dílů), kdy by to mělo šanci rozvinout dramatickou stránku a ukázat více soubojů. ()

• V závěrečném boji mezi Tokisaki Kurumi a White Queen, Kurumi použije kulku Aleph k posunutí velké dřevěné židle na White Queen, jenomže kulka Aleph má zasažený cíl zrychlovat pohyb a ne manipulovat s předměty, přičemž před začátkem boje bylo vidět, že kulka Aleph byla předtím použita, aby si Kurumi zvýšila rychlost pohybu. Dále jako dorážející kulku na White Queen Kurumi použije kulku Dalet, což je kulka, která má zasažený cíl vyléčit ze zranění, které v danou chvíli cíl utrpěl, což znamená, že kulka, která zasáhne White Queen, by měla naopak White Queen vyléčit a ne zabít, Přičemž před chvílí Kurumi použila kulku Dalet na vyléčení Hibiki Higoromo, která byla zasažena kulkou od White Queen. (Raichu.Cz)