Gekidžóban Date a Live: Majuri Judgement

• Japonsko 劇場版デート・ア・ライブ 万由里ジャッジメント (viac)

Válka a rande pokračují. Pokojné dny Itsuky Shidoua se zdají být téměř idylkou. Život, aniž by musel zachraňovat duchy před neúprosnými bitvami, zní opravdu jako pohádka. Poklidné dny však byly přerušeny, když se objevila tajemná koule vyzařující duchovní vlny – a také tajemná dívka, která se ve stejnou chvíli ukázala. Proč je vlastně její účel dohlížet právě na Shidoua? Mise, která byla Shidouovi svěřena, stále pokračuje. Musí pozvat všechny duchy na rande, přimět je se zamilovat a zapečetit jejich síly. (LordSnape)

Raichu.Cz

Velká škoda že se zde nevyužil dost potenciál Mayuri ale i tak tenhle filmový Date A Live přináší to co se v sérií neobjevilo, rande s ostatními duchy které Shido z dvou sérií zachránil. A nebudu lhát všechny rande našich dívek jako Tohka, Yoshino, Kotori, Kaguya, Yuzuru a Miku byly na jedničku. Celkem dobře to vyobrazuje i tu charakteristiku ostatních postav. Ale jak říkám trochu promarněný potenciál pro postavu Mayuri, a velká škoda že se tu moc neobjevila Kurumi která by to možná i zlepšila tenhle film. Ale co si budem film se povedl a jsem za to rád. Za mě 99% ()