Playbook: Vítězné strategie

• USA The Playbook
Dokumentárny / Športový
USA, 2020, 3 h 18 min (Minutáž: 33–60 min)

Trenéři, kteří dovedli svoje svěřence k mistrovským titulům, prozrazují v tomhle inspirativním dokumentárním seriálu svoje recepty na úspěch ve sportu i v životě. (Netflix)

Recenzie používateľa KuceraJohny k tomuto seriálu (6)

Playbook: Vítězné strategie (2020)

Extrémně motivující dokumentární seriál. Tyto trenéři jsou rozhodně správní lidé na svém místě. Akorát ne každý z nic mě zaujal stejně. Nejvíce mě bavilo vyprávění Doca Riverse. Možná to bylo způsobené basketbalem, ale Dawn Staley mě tolik nebavilo. Rozhodně však musím říct že každý trenér měl nějaké své pravidlo, které mi utkvělo v srdci. ()

Doc Rivers: Trenérova pravidla pro život (2020) (E01)

Parádní začátek téhle série. Doc Rivers u mě má obrovský respekt. Rozhodně nejvíce lidský trenér ze všech co se v seriálu objevili. Na začátek hned to nejlepší. ()

Jill Ellis: Trenérčina pravidla pro život (2020) (E02)

Rozhodně nemohu říci že by si Jill nezasloužila respekt. To si bezpochyby zaslouží, ale její příběh mě nezasáhl jako Riverse. I přes to všechno i Jill má co předat. ()

José Mourinho: Trenérova pravidla pro život (2020) (E03)

Pohled na legendárního trenéra. Nejvíce mě bavilo, když se schoval v bedně. Zjistil jsem o něm něco co by mě na první pohled vůbec nenapadlo. ()

Patrick Mouratoglou: Trenérova pravidla pro život (2020) (E04)

I přes to že jsem si myslel, že právě Patrick mě bude bavit jako jeden z nejvíc. Tak to tak nebylo. Rozhodně bylo ale zajímavé sledovat jeho cestu a samozřejmě i cestu Sereny. ()

Dawn Staley: Trenérčina pravidla pro život (2020) (E05)

Na začátku basketbal na konci basketbal. Sice to nebylo tak dobré jako první epizoda, ale rozhodně super pohled na ženský basketball, který byl pro mě doted skrytý. ()