V Neapoli 80. let mladý Fabietto (Filippo Scotti) žije láskou k fotbalu. Potom přijde rodinná tragédie, která ho navede na nejistou, ale slibnou dráhu filmaře. (Netflix)

Harry77

Já vám nevím, jsem v půlce a trochu rozpolcený. Mám rád Sorrentina, líbí se mi ten Felliniho odkaz, těch několik bizarních ksichtíků, které našel bůhvíkde. Nicméně jako bláznivej fotbalovej fanda jsem čekal nějakej větší fotbalovej odkaz směrem k Maradonovi a aspoň pár vyfabulovanejch záběrů na Neapol při zápase, na stadion a okolí, prostě na atmosféru. Zatím se mi dostalo tedy jen sociologické sondy do života jedné rodiny a dalších rodin ze sousedství. Ale to bylo jenom moje očekávání, film byl evidentně směrován jinudy. Každopádně Luisa Ranieri je od teď můj novej mokrej sen. ()

electricoo

Pěkné (nejen díky božské Luise Ranieri), italské až na kost se vším, co k tomu patří, ale přesto - byť jsem na začátku sledování byl správně naladěn na podobný typ filmu - neuchvátilo tak, jak jsem od podobného dvouhodiného lyrického příběhu "ze života" očekával. Věřím, že tomu dám v budoucnu další šanci a třeba ohvězdování ještě přehodnotím. ()

premeny

Božou  rukou - dotkol  sa  Maradonu   a   svojou  umeleckou     rukou     posunul  túto    filmovú  krásu    ku   genialite    Felliniho.  Až  tuná  sa  naozaj  dostal  k  veľkej  nádhere. ()

Korpy22

Melancholický film z prostředí Itálie, se spoustou estetických záběrů a vhlédnutí do duší hlavních hrdinů. Sorrentino opět ukázal svůj cit pro detail, vášeň pro emoce a pro autentičnost. Sledujeme náročný život příběh Fabietta a necháme se unášet na hořkosladkých vlnách a to stačí. To je Sorrentino. ()