Nevidomá

• USA Sightless

Bývalá houslistka se zotavuje z napadení, po kterém oslepla. Podivné chování nových lidí kolem ní jí ale začne připadat krajně podezřelé. (Netflix)

Marze

Film dela zabavnym kombinace ruznych hororovych prvku. Napeti ma optimalne nizky var. Ale mel jsem dojem nepravdepodobnosti, ktery z filmu dela nesmysl. Je to typ filmu, u nehoz udelate lepe, kdyz ho neshlednete. Pokud nemate pandemicky nekonecne moc casu. Ja v tom videl takovou alegorii na soucasne vztahy dvou neurotickych lidi, poznamenanymi svymi predchozimi rozchody. ()

J*A*S*M

Řemeslně vcelku slušně zmáknutý psychothriller, zápletka je ovšem velmi brzo šíleně průhledná. Vlastně jsem byl zvědavej, jestli se tvůrci nevytasí s nějakým chytřejším a méně za vlasy přitaženým rozuzlením, než které zhruba po půlhodince musí napadnout snad každého diváka. A ono ne, vyvrbí se to přesně tak, jak člověk čeká. Snad jen dovysvětlení motivace záporáka mírně překvapilo tím, jak bylo uhozené. 5/10 ()

oveckaoa

Houslistku někdo napadne okrade housle za 500 000 a nastříká jí něco do očí v důsledku čehož oslepne. Následně se ona snaží žít se svým handicapem a ten kdo na ni zaútočil tehdy po ní jde zase. Těžce průměrný film s pěknou hlavní herečkou (jediné plus filmu) a ´´neočekávaným,, twistem, který to dává jakž takž do průměru. 40 procent Alternativa s Milou Jovovich je daleko lepšíhttps://www.csfd.cz/film/269495-tvare-v-davu/komentare/ ()

Bozvav

Co se zápletky týče, byla tak stupidní, až to bolelo. Jinak není vcelku co vytknout. Po řemeslné stránce velmi dobré, herci hráli jak o život, atmosféra správně ponurá, místy i trochu drama. Závěr mírně překvapivý, leč motivace pachatele poněkud vachrlatá. podruhé v životě si to už asi nepustím, ale i tak ty tři slabší dám. ()

Davies182

Průměrný horůrek s pár zajimavými nápady. Tvůrcům se však celkem daří prodávat onu vtíravou nejistotu, která musí se ztrátou zraku přirozeně jít ruku v ruce... ehm. Normálně bych asi dal dvě, ale u filmu, během kterýho sem hodinu a půl imrvere svlíkal hlavní herečku očima to holt nejde. Už hledám všecko s Madelaine Petsch nejen na Netflixu a HBO. [Netflix] ()