Várka musí pri pátraní po nečakanom informátorovi utekať pred nebezpečenstvom. (Disney+)

Martrix

Tady se prostě vaří z vody. Příběh celé třetí řady, by se dal odvyprávět polovinou epizod. Bez silných momentů, zvratů, nebo nových informací, je to i přes skvělý vizuál, nebo fajn atmosféru, pouhá vatoprtka. Je to jako procházka důchodců někde v parku. Chybí tomu drive...snaha rvát to do diváků tak, aby se nemohli dočkat další epky. Místo toho přešlapujeme na místě, resp. má to videoherní schéma...pro postup do další mise, splň úkol. A pak další, další... . Taková škoda. ()

tomik99

Vlastně jsem se u toho nudil, ale tak proč dávám 80%? Protože dějová zápletka sloužila k tomu, aby se děj pohnul dál. Vadná Várka se zkrátka musí dostat na Mount Tantiss a je jen pár lidí v galaxii, co tam znají cestu. Tudíž jsem rád, že si tvůrci vzpomněli na tuto zapomenutou postavu. Na druhou stranu epizoda nepřináší nic navíc a znovu je to jen o tom, že se musíme dostat na místo A, ale potřebujeme informaci od postavy B, která za to chce věc C. ()

Ahsoka

Po posledných dvoch lepších častiach som videla potenciál popri tom hľadaní cesty na Tantiss aj pre rozvoj charakterov pôvodnej skupinky BB, tentokrát konečne bez Omegy. Predsalen Strelec (Crosshair) to tam v závere pekne dovrzal. A Búrač (Wrecker) je generátorom žiadnych myšlienok a charakterovo stále to isté snáď od začiatku seriálu (!). No zase tam len pľasli kopu zbytočnej akcie v štýle, v akom sme to videli už x-krát. Akoby sa to nedalo aj nejako inak spraviť, ako len naháňačka s ohňostrojmi. Napríklad aj nejakou dômyselnejšou pátračkou, ktorá zapojí mozgové bunky. Tie ale asi tvorcom spolu s nápadmi vypadli do priepasti s Techom. ()