Hunted

Eve (Lucie Debay) měla ten horší den. Výstavba budovy, kterou spravuje, bude opožděna a její partner ji začal rozčilovat přehnanou potřebou kontroly. Žena si chtěla na chvíli oddychnout.. Napít se, poslechnout si hudbu a zapomenout na otravný svět. Jakoby naschvál se na ni v baru přilepí, agresivní „účetní“ s uvolněnou kravatou a příliš mnoha vypitými drinky. Nakonec se však objevil záhadný, bystrý a uvolněný chlap s okouzlujícím úsměvem. O několik minut později mezi nimi něco zajiskřilo. Eve se však brzy dozví, že její rytíř v lesklé zbroji je ve skutečnosti zvrhlý psychopat, který má vážné problémy s emoční kontrolou. Když náhodou skončí v lese, začne lov. Ten se však bude lišit od všech jiných honů. (LIVINGDEAD)

Kingjiri

Všechno fungovalo nejlíp do chvíle, než na začátku finále záhadně ožila jistá osoba a přešlo se z lokace lesa na stavbu. Celý se to zkrátka mělo dohrát (nejlíp pouze ve dvou) v lese. Mysteriozní průpovídky o lese si mohli tvůrci odpustit stejně jako zbytečně vyhrocenou bitku ve finále, kdy se z hlavní hrdinky stane Rambo (nejspíš jí i přeskočí a stane se z ní "lesní žena") a společně se záporákem působěj oba nesmrtelně. Naopak úvod v klubu a na benzínce super, naháněčky v lese taky. Záporák fajnově vymyšlenej i zahranej. Škoda toho přepálenýho finále, ale i přes poměrně nevyužitej potenciál přines tenhle skromnej biják v rámci žánru za málo peněz hodně muziky, za což přihazuju třetí hvězdu. ()

Shanen29

Čekal jsem tvrdší a daleko syrovější horor s fascinujícím koncem,ale přikovaný do křesla jsem nebyl.Proč se tam plete opět komediální nádech,sice již v závěru,ale posléze už to těžce pouze dodychává. ()

petrik11

Mon dieu, tak to bol nášup. Skvele zahrané, napínavé až po poslednej štvrťhoďky, potom už to akoby zmenilo žáner. Ale zlo bolo potrestané a tak to má asi byť. ()

Mamlas odpad!

Všechno špatně. Až úsměvně trapná amatérská záležitost, nudná, hloupá a zcela nezajímavá. A škaredší bábu do hlavní role v této kravině by asi taky těžko hledali. (1%) ()

xxmurphyxx

Neviem, či ma niekto preklial ale toto je už tretí film v krátkej dobe, ktorý mal parádny rozbeh aj solídny priebeh, kým ho vyslovene nedojebal záver. Fakt neviem, čo si o tom myslieť. Atmosféru to malo takú správne hororovo mystickú, ale zároveň stále dosť reálnu, obeť hlavne zo začiatku celkom šikovná mrška a náš nádejný porno režisér fúúúú, tak to bol iný magič :D Neviem, kde toho maniaka vyhrabali, ale klobúk dole. Neviem, či to tak dobre zahral, alebo aj reálne ma po pár koliesok menej, ale fakt ma bavil. Nejaká tá drsnejšia scénka sa tu nájde, aj keď bodycount tu je minimálny. Celé ma to fakt bavilo až do scény s paintballom. Ako to už bolo v prdeli ozaj. Odtiaľ to už nabralo vyslovene tragikomický spád a pozeral som len s otvorenou hubou, či si robia zo mňa prdel. Škoda. A to sa mi film do vtedy naozaj páčil, do konca mi ani nevadilo, že sa jedná o snímok, kde sú zas všetci chlapi vykreslení ako večne nadržané prasce. Teda, až na toho dobráckeho pumpára. Ale ten bol samozrejme čierny, čiže sa neráta. Jebať už celé vaše blm. ()

srolyma

Dva kamarádi tráví svůj volný čas natáčením amatérského porna. Herečky do svých filmů si vybírají v baru a většinou ty dámy nehrají tak úplně dobrovolně. Jedna taková nedobrovolná herecká hvězda chlapcům v lese uteče a začíná klasická hra na honěnou. A ačkoliv se slečna nechová vždy zcela racionálně, tak se jí za pomocí lesních lidí, kamarádského havrana a poslušného psíka celkem daří zlotřilým filmařům unikat. Hrozná blbost. ()

Duffson

Prvni pulka sla, pak jakejsi zlom a ten konec mel bejt jakoze co??! Vyjeta marka co ji popad amok a spolecne se svyma zvirecima kumpanama zamorduje zaporaka v rozestlany posteli jedne novostavby v satelitu nekde na kraji francouzskyho zapadakova..? Kdo toto vymyslel, tak ten by se mel jit okamzite nahlasit k chochouskovi. ()

goauld

Jedním slovem - neuvěřitelnééé :-) Moderní pojetí červené karkulky se docela povedlo. Psychopat nahánějící unesenou holčinu v lese se během pár okamžiků změnil na šílenou holčinu co nahání psychopata :-) Sem tam se najdou i docela pěkné bizárdní situace (šíp jasně vede :-)) doplněné prvky absurdit (airsoftáci). Závěr (prohlídka domu) už byl jen pověstný střípek do skládačky. Sice to není zrovna na uchování pro budoucí promítnutí, ale bavil jsem se dobře ;-) Suma sumárum lepší 3. ()