Po Hamiltonových pátrá muž známý pouze jako Stalker, který je ochoten zabít každého, kdo se mu postaví do cesty. Vydejte se na napínavou hororovo-mysteriózní jízdu, která vás vrátí do dob klasických filmů tohoto žánru. (JasonCZ)

JASON_X odpad!

Ne, tohle není nová filmová adaptace skvělé sci-fi novely od bratrů Strugackých, tohle je podřadný poloamatérský škvár, jehož jedinou předností je krátká stopáž. Námět je sice (na béčko) v pohodě, ale scénář je tak extrémně pitomý, že jsem se trapností místy až zalykal. Vizuální atraktivita je pak na úrovni nějaké nepodařené československé televizní inscenace z osmdesátých let a korunu všemu nasazují herci. Několik postav je natolik retardovaných, že je snad rejža ani nemohl myslet vážně (maník od kabelovky, pizza guy, oba synové). Všechny tyhle vedlejší malé rybky ovšem hravě strčí do kapsy Wen - dle scénáře se má jednat o pohlednou, charmantní, žádostivost vzbuzující ženu, na kterou se chlapi lepí a o překokot ji zvou na rande. Její představitelka je ovšem v reálu obtloustlá prasnice šeredná jak půlnoc, s dowňáckým xichtem a s mozkožroutem v hlavě. Eh, kdyby se na konci aspoň odehrála pořádná zabijačka, dám jednu za snahu, ale takhle ne, tohle je čistokrevný odpad. A neobměkčí mě ani potitulková scéna a ani to, že jsem viděl ještě několik větších sraček, namátkou třeba Kolju nebo Komisaře Rexe. ()

Morholt odpad!

Ono prvních pár minut nepůsobilo tak úplně blbě a pokud by se to celé odehrávalo výhradně ve stylu Maniaka, jak dával začátek tušit, nedopadlo by to třeba až tak tragicky. Jenže na to si režisér evidentně netroufal a tak splácal dohromady mišmaš plný debilně se chovajících postav zahraných příšernými herci. Navrch tu člověk nenarazí ani na kapku krve a tvůrci si ani nedali tu práci, aby ten jediný výstřel zněl opravdu jako výstřel. Křišťálově čistá bída. ()

Trevor

Potom ako prepustí jedného zo svojich zamestnancov má hlava rodiny pocit že ho spolu s manželkou a ich dvoma synmi počas ich pobytu na chate ktosi sleduje...minimálne za hudbu si film tú jednu hviezdičku zaslúžil ale treba uznať že príbeh ale najmä výkony hercov nestáli za veľa. ()

Jaro.Krafcik

Na odporúčanie veľkého filmového fanúšika som si to musel pozrieť aj ja, keď to hodnotil mal tento film 1%, teraz má o dva viac, ale aj tak, sú aj horšie filmy ktoré patria do odpadu, toto sa ešte dalo pozrieť. Aj keď to bola dosť ťažká hodina, ale za hudbu určite hviezdička zaslúžená. 1* ()