Po jedné stopě - Série 2 (2023) (séria)

Poslední kilometry (S02E18)

(epizóda)

V závěrečné etapě a zároveň posledním dílu seriálu se Martin Písařík a Igor Brezovar dostávají na samotný jih Afriky. Nastoupivší mráz jim nejen znemožní používat cestovní lahve na pití, ale vyřadí i doprovodné vozidlo. Když se jej podaří odtáhnou a opravit, vydají se přes Vanrhynsdorp až na nejjižnější cíp Jihoafrické republiky. Ochutnají víno z místních rozlehlých vinic a v Stellenbosch se rozloučí i s posledním zástupcem africké fauny – tučňáky brýlatými. (Česká televize)

Frajer42

Dojemné zakončení jedné velkolepé cesty. Moc už toho v rámci této závěrečné epizody k vidění nebylo. Odehrávala se v rytmu loučení. Dokončení Namibie a rychlo průjezd Jihoafrickou republikou. A nemohl chybět nějaká ta rekapitulace celé cesty. Tento seriál mi zpříjemňoval mnoho večerů a moc bych si přál s touto partou cestu někdy zopakovat. Za mě bych se nejvíc těšil rozhodně na Jižní či Střední Ameriku. [80 %] ()

subic

A je tu grand finále a je mi to docela i líto, tahle pouť se mi líbila. Tak jak tahle druhá řada začínala, tak dopadla nad očekávání, motorky vydržely i po odstávce. To shrnutí ke konci bylo velmi působivé. ()