honajz2

A tady to ukončím. Prostě to není pro mě, zápletka se neustále upozaďuje a je to tu samé vztahy, vztahy, vztahy, vztahy... A kromě mimózního projevu Alana Tudyka a jeho problémy s dvěma děckama, z nichž jedno vidí jeho pravou podobu, mě na téhle epizodě nic jiného nebavilo. A zbytek epizody jsem se jen hodně nudil. Takže ne, už nevidím důvod v tom pokračovat, i když prvotní námět sám o sobě vypadal dost lákavě. 2* ()

mety6

Pre mna zatial najhorsia/najnudnejsia/najotravnejsia cast. Kasting je nezvladnuty v celom seriali (ako vazne som este v ziadnom seriali nevidel pokope take mnozstvo skaredych a nesympatickych hercov) a dost to odraza kvalitu celej serie ale vlepit tam zensku, ktora vyzera ako elf a bez problemu sa spara vo vsetkych muzovych zamknutych veciach je uz prilis silna kava aj na taky serial ako je toto. ()

Brodequin

Musím říct, že jsem fakt rád, že jsem na tohle narazil. Strašně pohodový a vtipný seriál. Herci výborně obsazení - hlavně Alan Tyduk se na tu roli perfektně hodí. A samozřejmě Corey Reynolds alias Big Black je výbornej. Jen tak dál! ()