Život Melanie (Reese Witherspoon) snad už ani nemůže být lepší. Je, mladá, krásná, úspěšná (její poslední modelová kolekce se stala na předváděcím molu hitem) a zamilovaná do mladého, krásného a úspěšného syna starostky, který ji právě požádal o ruku. Nepochybně radostná událost, kdyby ovšem Melanie neměla pár problémů z minulostí, tím největším je vychladlé, ovšem úředně stále ještě platné manželství s jistým Jakem. A tak se musí Melanie vydat do svého rodného městečka v Alabamě a donutit toho darebu, kterého si kdysi přiopilá vzala, aby podepsal rozvodové listiny. Jenže změnila se nejenom Melanie. Z Jakea je najednou sympatický a oblíbený chlapák a Melanie si najednou není vůbec jistá, zda se s ním chce rozvést (oficiálny text distribútora)

marocco

Priemerné, na Reese Witherspoon sa však fakt skvele pozerá. Záver otrepaný a očakávaný, ale inak než s úsmevom na tvári som na to pozerať nemohol. ()

Fujin

Nelíbilo snad ani trochu. Každá esence filmu mi přijde hloupá a přestřelená. A tak 1* za psa potápníka + ústřední song "Sweet home Alabama" a 1* za krásnou slečnu "Chřadloulžíci". ()

baby1978

Reese jako herečka v tomto filmu rozhodně nezklamala, ovšem tento snímek dokoukáte a konec. Žádné zážitky, zapamatovatelné hlášky, prostě nic. Taková oddychovka, která neurazí, nenadchne. ()

Kikaa_B

Pro mě VELKÉ ZKLAMÁNÍ v podobě děje a závěru filmu... vybrala si špatného chlapa...a jinak klasický romantický film, s tím, že si opravdu vybrala špatného prince na bílém koni, i když dlouho váhala, kterého zvolit... brala až přebrala.... možná jsou i ty tři hvězdičky moc... ()

Gaston155

Pozerať v roku 2012 romantickú komédiu z roku 2002,to chce silné nervy vydržať celú minutáž.10 rokov ubere na hodnotení,hlavne tak ľahko predvídateľný dej a ten koniec,ach bože. ()

Korra

Nechápu, jak si mohla vybrat toho vesnickýho burana. Proč musí vždycky Jižani být ti milí, hodní a srdeční? To se mi zdá být klišé nad klišé. Vždyť ona skutečně něco v životě dokázala - a dokázala to na Severu, v New Yorku. ()

len.tilka

Neni to blbý, jenom strašně předvídatelný. Možná je to nějakou aktuální náladou, ale ta průhlednost mě hrozně otrávila. Herci sou fešáci a Reese je skvělá, ale to stejně nevytáhnou. Možná to zkusim ještě později jednou, kdoví :) ()

viax

Jó, na Jihu uměj žít, slavit a veselit se! Ňákýho Yankeeho mezi sebe hned tak nepustěj. A bez Reese by ten film byl poloviční. ()