Skvěle vycvičenou francouzskou vojačku po traumatizující bojové misi převelí domů. Tam ale využije svoje smrtící schopnosti a vypátrá muže, který ublížil její sestře. (Netflix)

ER

Opět a zase. Vidět 58kg Kurylenko jako ženskou, která klátí 100 kg chlapy...uf. Tvůrci přitom přišli s obezličkou typu  cit,: "Umím pět jazyků" jako vysvětlení, proč je tak dobrá v drsné poloze. No není, což je markantně vidět na střihu. Rádoby psychologická rovina snímku pak působí nezáživně, byť zrovna tady je pro Kurylenko ta správná herecká poloha. Vlastně jediná scéna, která stála za to, je lesbická a to je na akční film dost málo. ()

oveckaoa

Průměrnější film , aby člověk v distribuci pohledal. Tohle mělo jít tak maximálně někde na Čt nebo na Barrandově a co na tom viděl úžasného Netflix, že to vysílal je mě záhadou Ženská se vrací z Iráku do Francie a dělá jako v ozbrojených hlídkách jednoho dne jí na diskotéce znásilní sestru a ona se mstí. Problém je v tom, že to nemělo scénář jelikož ženská si zde mlátí lidi na počkání (neřeším jestli jsou zlí nebo hodní) všichni ví kdo to je , ale absolutně jim to nevadí. Nechají ji sloužit dále v těch ozbrojených hlídkách ačkoliv je psychicky labilní a hned v první hlídce málem zabije chlápka co mlátí svou ženu a to nejlepší na konec nechají ji jít přes hranice do Ruska a do Jordánska poté co okradla jednoho z vojáků o zbraně . Nechápu podle čeho si Kurylenko vybírá filmy není to špatná herečka, ale její filmografie je plná průměrných až podprůměrných filmů. P.s. nemají mít náhodou vojáci nějaký výcvik tady ji zmlátí náhodní týpci hned v první scéně skoro. ()

Jara.Cimrman.jr

"Zkušený voják musí jít ostatním příkladem. Přestaňte fetovat, praporčíku." Že válečný trauma umí vyrobit feťáka nepovažuju za žádnou novinku. Že se to dá léčit ubodáním ruskýho diplomata vidličkou mi připadá zajímavý. Asi jediný zajímavý na celým snímku. Ona je to totiž nehorázná nuda a Klara se chová jako zfetovaná pipina v uniformě, kterou nezajímají vojenský ani civilní zákony, protože ona je v právu. To je jasný. A já se tak těšil, že vycvičená vojanda bude porcovat mafiány. Místo toho jsem dostal slabou akci a jednu lesbickou scénu. ()

agentmiky

Čistě subjektivně za mě nejslabší počin Leclerqa. S přihlédnutím k luxusnímu válečnému úvodu s efektivním výbuchem bomby a i zajímavému rozjezdu to je nesmírná škoda, neboť tenhle film měl na to se pohybovat alespoň v šedesátkových číslech. Vizuální stránka je za mě naprosto v pohodě, peníze jsou na tom vidět, tam bych problém nehledal. Problémem je uvěřitelnost hlavního děje. Ta scénáristická bída, s kterou na diváky autoři vyrukovali, to je smutné sledovat. Takových logických přehmatů, kdy jen nechápavě čumíte a kroutíte hlavou, se dostaví mnoho. Kontaktní bitky za mě choreograficky super, tady to dýchalo na záda těm nejlepším žánrovým bijákům, zejména ta druhá s vražedkyní v nemocnici stála za to. Přestřelek se člověk moc nedočká, a když už ano, tak ty mě o kvalitě nepřesvědčily. Kurylenko ucházející, ale často přehrávala. A ten konec....To bylo jako co ? Hodně šílené zakončení. Není to odpad, ale spíš si to asi nedávejte. 4,5/10 ()

Arsenal83

Obsahovo prázdne, ale agitačný puntík si úpadkový netflix môže opäť zapísať, norma splnená. Dokonca rovno na niekoľkých frontoch. Muži sú násilníci, ženy inteligentné bojovníčky za spravodlivosť a v armáde len samé modelky, ktoré kľudne aj s vreckovým nožíkom nakopú prdel komplet armáde, proti ktorej by nemal šancu ani Seagal. Keď už žene totálne prepína z toho, akí sú tí chlapi odporné zvery, musí si dávať rýchlo prášky a čo najskôr sa vylesbiť, pretože takto sa bojuje proti neprávosti. Pritom hlavne v tomto filme je propaganda dúhovej handry čistou päsťou na oko, so samotným dejom to nič nemá. Ak by to vystrihli, nikto by si to ani nevšimol. A to herectvo, nuž čo k tomu povedať. Kurylenko je tak slabučká herečka, že by sa nevynímala ani v Oteckoch. ()