Tato hudební komedie sleduje poustevnické kraby, kteří žijí pod promenádou na Jersey Shore. Když se suchozemský krab Armen zamiluje do mořského kraba na suchozemském výletě Ramony, napětí mezi jejich přáteli a rodinami vzroste. Krátce nato oba bouře zažene daleko od domova a zavede je na epické dobrodružství. Dokáže jejich láska sjednotit rozdělenou rodinu a komunitu? (Jardismo)

Aljak

Ako vidím, originalite sa medze nekladú a tvorcovia animákov už lovia aj v ríši krabov. Dve komunity krabov, medzi ktorými panuje rivalita, vytvorili zaujímavý základ príbehu. Bolo to také krabie West Side Story - a musím uznať, že kompozične vcelku sympatické. Mnoho vecí mi však prišlo dosť detinských, či už z pohľadu dialógov alebo aj celkovo dejového vývoja. Pesničky boli relatívne slabúčke a žiadna z nich mi nezostali v hlave. Ako tak to vyvažovali vcelku vydarené sarkastické hlášky (kiežby ich bolo viac) alebo vizuálne zobrazenia kompozície. Solídne 3* (lepší priemer) ()

oveckaoa

Suchozemský krab se zamiluje  do mořské krabyně mezi jejich druhy probíhají boje  jelikož ti suchozemští vyčítají těm mořským  , že umí plavat a  naopak ti mořští vyčítají těm suchozemským , že nechtějí plavat. Pak jich  oba  odnese vlna a oni se snaží vrátit zpět. Animace je dobrá určitě lepší než třeba   Leo (2023) občas to předvede i dobrý  vtip a ani písně až na  tu úvodní  kde se tak  500 krát řekne  v 3 minutách New  Jersey  ujdou.  Příběh je  v podstatě Romeo a Julie  v  animované krabí verzi , ale nevadí. 60 procent P.s. to s tou sasankou je blbost tady vypadá jak nějaký  červík místo, aby  vypadala   spíše jak rostlina ()