Naivní mladá žena, která se kvůli svému příteli nechala vmanipulovat do zpronevěry, skončí ve vězení a v novém drsném světě se musí rychle naučit přežít. (Netflix)

Recenzie používateľa celticek k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2015) (S01)

Tak mám za sebou první sérii, až teď jsem zjistil, že jsem sledoval Netflixovou verzi. Jedním slovem - neskutečná paráda, skvěle jsem se pobavil. Macarena je výborná, pod kůži se mi zaryli i dozorci - Fabio je takový romantický rovný chlap, Valbuena dává vězeňkyním správnou čočku. Spousta velmi dobře napsaných (a posléze i zahraných) charakterů - to se jen tak nevidí. Vyvrcholení je bombastické, nečekal jsem to vůbec a už se těším na další sérii! Prasácký doktůrek a Zulema s Vargasovou jsou též famózní. I přes nahotu a reálné praktiky (pašování drog, zbraní, telefon tu má snad každá druhá, lesbické hrátky - což jako vůbec nevadí:) je to vkusně natočeno. Suma sumárum - moc se to povedlo! ()

Série 2 (2016) (S02)

Co dodat. První série luxus a ta druhá je taky neskutečná jízda, až mě mrzí, že to končí. Všechny charaktery mají svůj vlastní minipříběh - defacto tu není špatný herecký výkon - nic tak skvělého jsem dlouho neviděl, tak by to mělo vypadat. Zulema je asi top! Všichni shodili pokračování Oáza, vidět to musím. A těším se! Vřele doporučuji! ()