Naivní mladá žena, která se kvůli svému příteli nechala vmanipulovat do zpronevěry, byla odsouzená do vězení a v novém drsném světě se musí rychle naučit přežít. (Netflix)

Maynard.

A jedem seroš... Tentokrát z prostředí ženské věznice, což je samo o sobě velmi chytlavý téma. Občas si sice říkám, bože, to je taková kráva, jako to takle může dojebat. Ale jinak se jedná o hodně chytlavej seroš. Už si jedu 2.sérku a mám v plánu to dokoukat. Už jen pro to, že se hlavní hrdinka jmenuje Makarena :o) ()

celticek

Tak mám za sebou první sérii, až teď jsem zjistil, že jsem sledoval Netflixovou verzi. Jedním slovem - neskutečná paráda, skvěle jsem se pobavil. Macarena je výborná, pod kůži se mi zaryli i dozorci - Fabio je takový romantický rovný chlap, Valbuena dává vězeňkyním správnou čočku. Spousta velmi dobře napsaných (a posléze i zahraných) charakterů - to se jen tak nevidí. Vyvrcholení je bombastické, nečekal jsem to vůbec a už se těším na další sérii! Prasácký doktůrek a Zulema s Vargasovou jsou též famózní. I přes nahotu a reálné praktiky (pašování drog, zbraní, telefon tu má snad každá druhá, lesbické hrátky - což jako vůbec nevadí:) je to vkusně natočeno. Suma sumárum - moc se to povedlo! ()

• Ve scéně, kdy Leopodlo (Carlos Hipólito) zastaví s autem značky Škoda Superb, protože má záchvat a začne se bavit v autě se svým synem, je vidět, že sedí v úplně jiném autě. Dá se to poznat hlavně tím, že na volantu je znak Peugeotu. (Zek)