Nepravdepodobná romanca dvoch  rôznych ľuďoch, ktorí hľadajú niečo skutočné vo svete, kde sú hodnoty založené na lajkoch a sledovateľoch. Vezmi si ma je moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach. (Cinemart SK)

Vesprem odpad!

Jsem velký fanoušek Janifer Lopez a mám docela ráda i Owena Wilsona. Ale tento film nezachranili. Na velmi chabé poentě postavený americký Notting Hill prostě nefunguje. A v některých momentech je spíš trapný. Například sál pro tisíce diváků, kde se má první koncert konat je při pohledech do hlediště spíš menší. Tak, aby v něm hvězda našla pana učitele a vzala ho na pódium a nechala se s ním oddat. Jak by to na takovém koncertě vypadalo ve skutečnosti ví každý, kdo kdy byl na koncertě. Nebo dialogy - to drhlo při každém slovu. Velmi špatný pokus o romantickou komedii. ()

DiDu

Božínku, proč tenhle film vůbec vznikl? Já na to koukala jak puk. Tohle asi fakt vyplivl nějaký automat na romantické filmy. ()

tba4u

Prvotřídní, nefalšovaná sra*ka. Když už tam něco dává smysl, pak je to opsaný. Jedna hvězda za J-Lo, víc po mně nechtějte. ()