Kdysi se vzdala syna, ale ten je teď zpátky a zneuznaná bojovnice naposledy zkouší napravit, co zpackala v ringu i v osobním životě. (Netflix)

Polux

5/10 | Sociální drama outsidera jak v životě, tak ve sportu, o maličkém světle na konci tunelu. Kolik takových tady už bylo (a jistě ještě bude). Všechny povinné atributy (alkohol; nefunkční rodinné/partnerské vztahy; chudoba; život na okraji společnosti; tvrdý, leč chápavý trenér, atd.) jsou přítomny, ale nic moc navíc, co by film odlišilo od spousty svých předchůdců. | Po třetím Wickovi asi bylo nevyhnutelné, že Berry skončí v něčem podobném (ostatně Stahelski byl jedním z executive producentů) a na to, že si Berry troufla se postavit i za kameru je to vlastně slušná debutová práce. Nicméně s pár podstatnými pihami na kráse. Jednak totálně přepálená stopáž, linka se sbližováním syna se po celý čas filmu nijak nikam nevyvíjí, aby se to na konci filmu stalo v podstatě samo od sebe (jakože "světlo na konci tunelu"), intermezzo s trenérkou jsem vůbec nepochopil (očividná hetero si dá jedno lesbi číslo "protože to potřebovala" jako vážně:-)?) a tvl, kdy už se v podobných filmech vykašlou na ten dnes už otřepaný Rocky koncept "celý film maximálně dřu, protože chci vyhrát a ne se jen zúčastnit, abych následně prohrál(a) na body, ale byl(a) jakože "morálním" vítězem, protože morální vítězství je víc a kromě toho je to realističtější"? Do háje už s těmihle polovičatostmi:-). | P.S. Samotné fighty (resp. jeden a půl, což také není na dvou a čtvrt hodinový film nijak mnoho) neřeším, protože o UFC a MMA vím akorát to, že existují, ale očividně si Berry dost mákla a vedle Ševčenko v kleci nevypadá, alespoň na první pohled, jen do počtu. | PeZet ()

oskiii

Jako fanoušek MMA jsem byl na tenhle snímek zvědavý. Na bojových scénách by se dalo určitě zapracovat více, ale tenhle film je primárně o něčem jiném. Jasně, příběh není nijak komplikovaný, vlastně už tady v několika obměnách byl, ale celkově film působí tak nějak přirozeněji, než obdobné snímky. Halle Berry výborná, stejně jako Sheila Atim. ()

jethrotull odpad!

Trapna americka sracka ktora sa snazi hrat na city so zufalkou Halle Berry co sa hra na drsnacku.Ten suboj na konci bol tak neuveritelne trapny,ze aj amatersky herci z osobitnej skoly by to predviedli lepsie a doveryhodnejsie. Pre mna jasny odpad. ()

trici

Chtěl jsem dát dvě hvězdy za film jako takový. Velice průměrné sportovní drama, které mě příliš neoslovilo. Ale jednu přidám za prvé kvůli tomu klukovi vo hrál jejího syna, to byl božan a doufám že ho ještě někde uvidím. Za druhé za to jak se Halle na bojové scény připravila. Bylo tam samo spousta bullshitu, ale její příprava musela být brutální a dlouhá. Na to kolik ji je, tam nechala spoustu energie a to ocenuji. ()

Exanima

Příjemný sportovní film který důstojně navazuje na hromadu tvorby na tohle téma, samozřejmě, už to není Americký forbal, nebo baseball, ale dnes moderní zápasy... nakonec, proč ne. Svým způsobem je to taková "adaptace" Rockyho. Má hlavu a patu, na nic si nehraje, ukazuje bordel ve kterém lidé žijí a cestu jak z něj ven. Tak jak má správný sportovní film být. Nemám s tím jediný problém. Halle Berry předvedla, že umí. Že stále nepatří do starého železa a ve svých 55ti zraje jako víno.  ps: Po zběžném přečtení několika recenzí, které filmu zarizují neoprávněné nízké hodnocení je mi dsot smutno, kam ČSFD klesla ... už tu nehodnotíme filmy, jen hodnotí předsudky, rasismus, homofobie a xenofobie ... jděte se vycpat kolegové, to sem fakt nepatří !!! ()

Halle Berry se upsala Netflixu

Halle Berry se upsala Netflixu

03.12.2021

Po režijním debutu Modřiny, se kterým herečka a čerstvě už také režisérka Halle Berry (Tísňová linka, X-Men) slavila na streamovací službě Netflix velký úspěch, nyní filmařka podepsala obří dohodu se… (viac)