Legendární dokumentární seriál se vrací na obrazovky s další várkou záhadných zmizení, šokujících vražd, nadpřirozených setkání a dalších skutečných případů. (Netflix)

Recenzie používateľa marrjaana k tomuto seriálu (2)

Nevyjasněné záhady (2020)

Vadí mi nesourodost příběhu. A tak to, že ne všechno není nevyjasněno. Dostaneme 6 příběhů. 5 z nich je o ne zrovna pěkných zločinech. 1 je o UFU. Nemám nic proti ufu, ale mezi příběhy o vraždách působí trochu prapodivně. Spíš měly vybrat nějakou 6 vraždu a pak udělat serii o nadpřirozenu a nevysvětlitelných jevech a dát to tam (nebo jen o mimozemšťanech. Z ostatních pěti případů je jeden opravdu záhadou, druhý nám vraha tak trochu podsune i když i zde to není naprosto jasné. No a u dvou z nich nám vlastně i řeknou, kdo je vrah, jen prostě není usvědčený z důvodu zmizení nebo nedostatku důkazů. Což zase není úplně nevyjasněné. Ale beru to. Jen prostě ten ufo díl to celé narušuje. A ano, některé ty díly by mohli být klidně i o dost kratší. ()

2. svazek (2020) (S02)

Ma to stejne mezery jako predchozi serie... A mimo jine zase to, ze mame 5 krimi pribehu a k tomu jednu ducharinu. Navic jeden dil jsem uplne preskocila. Ovsem zbylych pet me zaujalo vic nez pulka predchozi serie. A souhlasím, ze by bylo dobre udelat v ramci treti serie (jestli bude) alespon jeden dil zamereny na ty pripady, co jsme videli a jestli se v nich udelal nejaky posun, jestli na to nekdo reagoval, proroze minimalne u dvou pribehu z teto serie bych si to i prala, aby skoncili dobre. ()