Neoui siseoni meomuneun gose

• Južná Kórea 너의 시선이 머무는 곳에 (viac)
Južná Kórea, 2020, 1 h 28 min (Minutáž: 10–16 min)

Guk byl vždy po boku Tae Joo jako bodyguard, když ale dívka projeví zájem o Guka, Tae Joo začíná být nesvůj a jeho dlouho skrývané city musí na povrch. (ketyyy257)

Andrea1717

Klobúk dole pred hlavnými hrdinami, skvele zahrané, verila som im každé slovo, každé gesto. Krátke, ale o to intenzívnejšie.Krásny príbeh. ()

kklepkaa

Velké překvapení. Děj celkem jednoduchý a vzhledem k délce a na korejské standardy i celkem málo propracovaný, každopádně ale skvěle zahraný a se scénami, kde se toho sice příliš nestane, ale i tak dokážou na diváka zapůsobit a zahrát na tu správnou strunu. ()

Skeksis odpad!

Čo sme už všetci prijebaní, alebo čo? Čo toto bolo? Som zvedavá, ako by ľudia hodnotili, keby išlo o klasický vzťah - dievča/chlapec. V dobrom filme či seriáli vôbec nemá ísť o to, či hrajú gay, či hetero, ale v prvom rade má ísť o kvalitnú réžiu, scenár, a herectvo. Všetko z tých troch aspektov bolo na hovno. Herci sa už viac umelo tváriť nemohli, scenár na úrovni idiotov, a ten bozk (konečne) na úplnom konci na úrovni panien zo stredoveku, tak to som sa skoro pošťala od smiechu. WTF?!!! Ani neviem, prečo som to pozerala až do konca. Možno preto, že každá epičzóda mala iba 10. minút. To bolo podľa mňa cielené, lebo viac minút by nik nedokázal dopozerať. ()

jiri.twist

Moc hezký korejský seriál, k jehož zhlédnutí mě přimělo vyšší hodnocení na IMDb i zde na ČSFD. Po všech stránkách nadprůměrné dílo, kde nejvíce mě oslovil herec Jang Eui Soo v roli Gooka. Když převáží celkový dobrý dojem, je divák ochoten přehlédnout i drobnosti, které by se třeba v Evropě natočily asi jinak. Doporučuji ... 910109 ()

emkon

Moc hezká korejská jednohubka se skvělými herci v hlavních rolích. Zápletka je poměrně jednoduchá, ale příběh je uvěřitelný. Mě se to líbilo až na uspěchaný konec. Jedna nebo dvě epizody navíc by příběhu pomohly. ()

eileen9

Měla jsem velká očekávání, ale tohle bylo o ničem. Za celou dobu to ve mně nevzbudilo jedinou emoci, a to je opravdu co říct. Dokoukáno jen díky krátké stopáži. ()

Petra321

Nemala som najmenšie tušenie, do čoho idem, keďže som si nepozrela ani obsah a ani trailer, no vo finále som od seriálu nedokázala odtrhnúť oči. Osem desaťminútových epizód prejde naozaj rýchlo a človek ani nevie ako a zrazu je koniec. Téma bohatého chlapca a jeho bodyguarda sa ku mne nedostala prvýkrát, takže som očakávala niečo na štýl Never let me go, no zostala som milo prekvapená čistou romantikou. Keď nepočítal predposlednú epizódu, tak najakčnejšou scénou bolo trénovanie v telocvični a celý príbeh sa sústredil najmä na pocity hlavných hrdinov, čo sa mi veľmi páčilo. Miestami to pôsobilo trochu umelo, no väčšine scén som naozaj verila. ()