Behind the Frame

všetky plagáty
Krátkometrážny / Horor
USA, 2020, 8 min

EvilPhoEniX

Fotky, které mění realitu ve skutečnost je celkem fajn nápad, který by se dal zrealizovat i do celovečeráku. Na téměř zero cost kraťas snaživé. Nápady a místy atmosféra v pohodě. Dylan Clark se zdá být talent. 6/10. ()

pornogrind

Tohle nebylo vůbec špatný. Fotky jenž se mění ve skutečnost. Být v hlavní roli hezčí a sympatičtější herečka jdu klidně o hvězdu výš. ()

TheEvilTwin

Na jednu stranu se mi líbí, že z každého režisérova kousku jde cítit jeho cit a kvality z hlediska kamery a úhlů a jednotlivého natáčení. Na druhou stranu je velká škoda, že nemá větší budget a všechny jeho snímky se odehrávají v jednom baráku s jednou herečkou a téměř pokaždé stejnou maskou "bubáka". Asi by to chtělo trochu zatlačit a udělat větší kariérní posun, protože talent na to určitě má. ()

Ignitus.C

Tak tohle hodně potěšilo. Mám rád v krátkých hororech tohle "Páni! Funguje nějaké kouzlo!" Které se potom zvrtne v něco děsivého. Kdy tady byla ještě navíc varována, což je moje další oblíbená věc, jelikož jsem docela pověrčivý, ale sám nevím jestli bych je hned roztrhal. Každopádně to bylo opět napínavé, strašidelné, a originální. ()