Max měl vždy zabijácký půvab. Doslova. Alexandra si nemůže dovolit žádné silné emoce, protože její vlastní srdce ji může zabít. Když je osud svede dohromady, začnou pociťovat neobyčejné spojení. Mohou však s takovými hendikepy očekávat něco víc? (Filmbox)

charles3

Zajímavá kombinace teenagerovské komedie, fantasy a melodramatu. Julii GT chci po tomto filmu vidět v nějakém dalším filmu, ideálně v roli někoho zcela zdravého. Objektivně je to u mě 70 %, ale za originalitu námětu zaokrouhluji nahoru. ()

VideneFilmy

Neoriginálne love story podané veľmi svižne a netradične. Pokiaľ sa človek vyrovná s niekoľkými tradičnými "klišé" súčasných komédií (pár zbytočne silených vtipov, nepotrebných postáv s úlohou viac či menej úspešne pobaviť, občas nelogické momenty a rozpačité scény), dočká sa veľmi dobrého diela so sympatickými hlavnými hrdinami, ktorí sú spolu herecky zladení. Minutáž je primeraná a divák sa dočká solídnej dávky emócií. ()

HighInTheSky

Je to prima film. Jeden z nových filmů pro, dle mého, generaci kolem 20let věku(nar. 2000+) a musím uznat, že jsem příjemně překvapený náladou, vizuálem, melancholičnem a takovým nádechem 90tek. Jo, asi bych i dal opětovné sledování. ()