Dotkni se mých ran

• Južná Kórea Saikojiman Gwaenchana (viac)

Ona píše knížky pro děti a má poruchu osobnosti. On se stará o pacienty v psychiatrické léčebně. Potkají se a dostanou tak příležitost zahojit si poraněné duše. (Netflix)

TedyM

Tenhle seriál pro mě topka v jihokorejské tvrobě nebude. Ani si ho asi nepustím podruhé. Bezesporu je kvalitně zpracovaný, plný naděje a lze v něm najít spoustu moudra. ALE...vadila mi psychopatická hlavní hrdinka a natahované epizody. Přiznám se, že ke konci jsem už některé scény, kde nebyli hlavní hrdinové, přeskakovala. Konec mě hodně zahřál u srdce i celkové vyznění příběhu. Ta trojka je prostě k zulíbání. Navíc Kim Soo-hyeon je moje srdcovka, takže i kvůli němu 4*. ()

SmileSun

Velmi neobvyklé drama, ze kterého se postupným odkrýváním stává i tak trochu krimi. Líbilo se mi poukázání na to, jak nás v dětství velmi ovlivňuje přístup rodičů při výchově a že si někdy pamatujeme jen to špatné a to dobré se někde v paměti může ztratit. Po prvních dílech jsem si myslela, že půjde opravdu jen o vzájemné hojení vnitřních ran, ale postupně se začalo ukazovat, že jsou osudy obou postav vzájemně propleteny a najednou jsem zjistila, že se nemůžu odtrhnout od obrazovky. Občas jsem se nasmála 😊, dost často jsem potřebovala kapesník 😢 a i tak si mě seriál získal ❤️ Dost mě uchvátil také hlas Seo Ye-ji, který je na ženu velmi hluboký a k této postavě se to velmi hodilo, protože díky tomu z ní šel ještě větší strach. Kim Soo-hyeon má krásný úsměv, takže když se konečně začne v seriálu i usmívat, tak jsem hned měla lepší náladu i já 😃 A poslední, co bych zde vypíchla, je velký obdiv, jak Oh Jeong-se zahrál autistu. Vůbec mě tedy nepřekvapilo, když jsem se dočetla, že za tuto roli získal ocenění za nejlepšího herce ve vedlejší roli 👍👏 ()

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD

NEJ filmy a seriály roku dle ČSFD