Poslední dopis od milence

• Kanada The Last Letter From Your Lover (viac)

Novinářka objeví truhlu s milostnými dopisy ze 60. let a rozhodne se přijít na kloub záhadám kolem románku, o kterém vyprávějí. (Netflix)

vendysantos

Toto je přesně ten případ, kdy je kniha stokrát lepší než film. Jelikož jsem Poslední dopis od tvé lásky četla nedávno, vybavovala jsem si celý děj, a bohužel mnoho zásadních zvratů ve filmu chybělo. Také charaktery hlavních postav byly pozměněny, nemluvě o úplné absenci některých vedlejších postav. Nicméně všechny knihy od Jojo Moyesové mohu doporučit, včetně této, která je naprosto nádherná, dojemná i napínavá. ()

Jakubgrman

Za posledné roky, patrí tento film k tým najlepším romantickým filmom aké som videl. Herecké obsadenie bolo za mňa výborné a herci sa svojich úloh chopili skvelo. Podľa mňa veľmi dobré herecké výkony. Páčilo sa mi spojenie a prepojenie minulosti a súčastnosti. Páčilo sa mi, ako bol film sofistikovaný.  A veľmi sa mi páčil nápad listov. ()

Drslw

Vôbec nie zlé, ale mohlo to byť oveľa lepšie. O 20 minút kratšie, láska medzi Bootom a J. uveriteľnejšia (pripečená Shailene sa usmievala na každého, len na frajera nie), jej životný príbeh tiež, Rizwan menej drevený a trochu viac vášne do všetkého - a bol by to legendárny film. ()

jamaj

Jemný príbeh, dojemný , romantický o nenaplnenej láske... pekné, smutné, námet viac než dobrý...ale nudné. Na jednej strane človeka poháňa zvedavosť čo bude ďalej, ako to dopadne...na druhej strane je tam očakávanie z gradovania, aspoň trošku dynamiky...no nič také nepríde...stále v jednej rovine... Ale neľutujem čas strávený s týmto snímkom, ktorý možno trošku donúti sa zamyslieť nad životnými rozhodnutiami ()

peproch

Jakožto romantikcý příhěb laskavě a bystře předvedený a kamerou odvyprávěný se mi to moc líbilo. Herci možná působili příliš mladičce a nezrale a naivně, ale to asi režie a produkce chtěla, podle toho, na koho to mělo mířit, moc mě to vše potěšilo, morálně, esteticky, romanticky i časově. ()