Na staveništi domu na okraji města někdo z dálky zastřelí tři ukrajinské dělníky. Je motivem pachatele xenofobie, nebo šlo o vyřizování účtů mezi konkurujícími si stavebními firmami? Magda s Martinem musí zkušeného střelce dopadnout dříve, než udeří znovu. Filip a Hana jsou zadrženi a hrozí jim obžalování ze spáchání trestného činu. Podaří se Martinovi zjistit, co se ve skutečnosti stalo, a Filipovi a Haně pomoci? (Česká televize)

Matevoj

Seriál Stíny v mlze jsem nikdy nesledoval nesledoval, ani jsem neplánoval. Až doteď, jelikož se díl natáčel pár desítek minut od mého bydliště. Velice mě to překvapilo! Zajímavé téma, vcelku dobré zpracování, to samé se dá říct i o obsazení. Bohužel konec velmi useknutý kvůli události z konce loňského roku, což je škoda, ale zcela to chápu. Klobouk dolů střihačovi. Buďme rádi, že se tento díl vůbec dostal na naše televizní obrazovky a ČT ho nezrušila. Dobrá práce, doporučuji. ()

Dawe2

Aneb jak právo nevypovídat připraví vazební celu. Vedlejší dějové linie skoro přestávají být vedlejšími. Jinak profesionální díl. Skvělý herecký výkon střelce i jiných, dobrý scénář. Pokud tam byly nějaké střihy, je to určitě škoda, ale co s tím naděláme, někdo se tak rozhodl. Prozatím je druhá série o hodně profesionálnější, je to znát. ()

ABC1

Podle mě tenhle díl nejslabší a nejkontroverznější, ach jo. Začíná to fakt připomínat 30 případů.  Nechápu, proč se rasismus, xenofobie, udávání s politickou motivací, politické strany (SPD) a další nešvary cpou do detektivek, kam to absolutně nepatří. Špalková a Vyorálek jsou tady celkem za blbce, než jim dojde na poslední chvíli, jak to všechno bylo!!! Jo a ta vedlejší dějová linka mě taky pěkně pije krev...jako dalším, byla bych nejradši, kdyby kluka, až ho pustí z vazby nebo vězení, doma pěkně profackovali!!! ()

a-ja odpad!

Nevážená Česká veřejnobezprávní lživize, musela jsi tam vrazit stranu, co ji k smrti nenávidí pětilepra, taky se muselo promluvit o extremistické kapele, nojo, novodobé politické školení mužstva, páníčci zvednou výpalné... eh... koncesionářské poplatky a budete moct dál přihrávat love kámošům... Jděte už se bodnout, eurosoudruzi. ()

Chudobka

Průměr. Linka se synem Černého by mohla být zajímavá, kdyby se to všechno okolo něj tak nevleklo. Kluk, který by měl mít vzor ve svém tátovi, a nic neřekne? Působí na mě jako trouba. A ten mladý střelec nemá rodiče, kteří by mu občas vlezli do pokoje? Jako matka to nemůžu pochopit. Nepochopila jsem to ani tehdy, když se řešil skutečný střelec. Ten konec mohl vypadat snad trochu jinak. Tohle bylo fakt k ničemu. ()

• Na farmě „starého Kopeckého“ (Tomáš Šulaj) je vidět spousta přežvýkavců a všechno jsou to v podstatě nehlučné lamy. V podkresu záběrů zvukaři ovšem použili bekot ovcí. (mikulin)