Ve vlakovém kupé je s průstřelem hlavy nalezena vysokoškolská studentka. Kriminalisté nenajdou žádné zavazadlo a vyloučen je i sexuální motiv. Dívka byla nejen mimořádně krásná, ale také inteligentní. Přivydělávala si na brigádách jako hosteska a psala blog. Může být podezření, že pro ni mělo fatální následky něco z toho, co kompromitujícího napsala nebo natočila o VIP návštěvnících firemních večírků, pro Magdu s Martinem dostatečným vodítkem pro vyšetřování? Martinův syn Filip se proti vůli rodičů stěhuje ke své nové přítelkyni Hance. Brzy zjišťuje, že o její minulosti nevěděl vše. (Česká televize)

tata22

No, první serie se mi na poprvé moc nelíbila, na podruhé už to docela šlo, když porovnám z ostatními seriály. Druhá serie začala docela slušně, i když Hanuš i Rázlová mi docela chybí, už jsem si na ně tak nějak zvykl. Takže nějakých 60% bych asi snesl... Nejlepší je asi vždycky znělka :-) ()

Horn

První série nám končila policistou v komatu, druhá pokračuje jako by se nic nestalo - žádná vysvětlení, žádná návaznost. A jestli se nemýlím tak byl rozvedený. Tento první díl druhé série byl také poslední který jsem viděl. Televizní tvorba je mrtvá! ()

ultimo2015

Kde se vzala, tu se vzala Beretová. No nic, prostě tam je. Za mě špatně, že tam je Špalková, na tu roli prostě nemá herecké kvality. Film Bod obnovy a zcela neokoukaná Andrea Mohylová, to byl mnohem povedenější casting. ()

milos.bradik

Chtěl jsem dát pouze tři hvězdy, ale pak jsem si vzpomněl na různé ty Hvary a jiné podobné výtvory odehrávající se na Jadranu a ještě jednu jsem přidal, protože toto je o ty čtyři hvězdy převyšuje. ()

Kelinej

Dvojice Špalková -  Vyorálek je fajn jako vždycky. Jinak tuctová krimoška. Vyzdvihl bych snad ještě zajímavé záběry z mého rodného Ostravska/Karvinska. Je poznat, že režisér je odtud a že Martin Štěpánek to s kamerou umí. ()

Petbrab

Řekl bych, že na vyšší úrovni než díly první řady. Pro oživení zemřela postava Rázové, dobrý kontrast, definitivní rozpad rodiny Špalkové naopak návrat rodiny Vyorálka. V první řadě mi malinko vadil příběh Hanuše, který nás provázel celou řadu. Zde se zdá, že i tady bude příběh skrz celou řadu a to v podobě syna Vyorálka a jeho přítelkyně Bočkové. ()