You Are My Destiny

• Čína Ni shi wo de ming zhong zhu ding (viac)

Při plavbě po Bahamách se setkají dva lidé z odlišných světů, Jiaxin Chen (Jie Liang) a Xiyi Wang (Zhaolin Xing), a prožijí spolu vášnivou noc. Nedorozumění vede k dalšímu setkání a když Jiaxin otěhotní, uzavřou domluvený sňatek s rozvodovou doložkou. Jejich příběh nabere tragický směr, který Jiaxin přiměje k odchodu do Maďarska a k novému životu keramičky, v němž ji podporuje její kamarád Dylan (Jiulin Li), jenž ji tajně miluje. Xiyi mezitím dospívá, odolává námluvám své bývalé a zároveň řeší rodinné záležitosti. Osud svede Jiaxin a Xiyie v Maďarsku znovu dohromady, oživí jejich lásku a nabídne jim šanci na nový začátek. (mikki089)

skorpik42

Zhruba do 23 dielu (+-) som bola nadšená a vravela som si, že toto bude patriť k mojím top zhliadnutym seriálom. Dej prirodzene plynul, hlavný hrdinovia sa postupne zbližovali, nič urýchlené nasilu, chémia fungovala. Ale potom sa to začalo naťahovať a naťahovať a mala som pocit, že to trápenie neskončí. Nevravím, že to bolo zlé. Do tej 23 časti by som tomu dala 9* a odtiaľ už to pre mňa bolo za možno 6*. Posledný diel to tiež úplne nezachránil, preto je hodnotenie nižšie. Ale čo ma veľmi potešilo bola móda, na ktorú sa konečne dalo pozerať. ()