Boháč, který zdědil firmu, si vezme obyčejnou pracovnici z kanceláře po té, co spolu stráví noc a ukáže se, že nečekaně otěhotněla. (Netflix)

Jirka_Šč

O princezně Slimákovi: Žila, byla na jednom ostrově s čistou vodou princezna. Nosila obrovské brýle a nebyla dobrá v učení, hlavně v matematice. Tahle princezna měla nemoc - každému, kdo ji o něco žádal nebo něco chtěl, vyhověla. Neuměla říci ne. A nevěděla, že je princezna. Byla to divná princezna a byla divně nemocná. ■ Noc, ze které si nic nepamatujete, "Macao Revival" a tlučení rýže. Moje objektivita jde do kelu a dávám pět hvězdiček. Moc krásně se na to dívalo. Hořko-smutně-sladké. Jang Hyuk ztvárnil svoji "šílenou" postavu dokonale, Na-ra Jang je, když si dá kontaktní čočky a chová se sebevědomě, nová Je-jin Son. Akorát s těma obrovskýma brýlema se mi líbila víc (viz. obrázek v mém deníčku). Taky bylo výjimečně dobře, že jsem po přečtení komentářů na ČSFD věděl, že to je pohádka - teda, ona to pohádka není, ale jsou tam prvky, které, když člověk pohádku očekává, jsou v pohodě. Slabiny vidím ve scénáři epizod cca 14-18. Ne, že byly nelogické, ale dost se tahaly a trpěl jsem trochu. ■ Dobrý komentář: Petrushka. ■ Pokud jako já budete hledat song od Megan Lee, zde je přímo jako hudební video k seriálu (odhadem první čtyři epizody): http://www.youtube.com/watch?v=NB5EWDmPA94 Další OST video - song od A Yeon Baek (o poznání smutnější a nostalgičtější) http://www.youtube.com/watch?v=S95WH_VcIgE&index=3&list=PLU6LMSMj3ZfFJ2B2HyS-e3yaoeq-OhCpc ()

Andrea1717

Zase niečo čo ma okúzlilo a tomu čo ma okúzli odpustím všetko aj ten hurónsky smiech hlavného hrdinu, ktorý ale v poslednom diely dostal svoj význam, aj ten jeho ofinkový účes, ktorý keď Hyeok Jang zmenil na krátky vyzeral skutočne na zožranie. Tie jeho smutné oči, kto by mu odolal. Moderná popoluška so všetkým čo k tomu patrí, smiechom, slzami, smútkom aj radosťou. Hyeok Jang bola odzbrojujúco krásna a krehká. Trošku mi bolo celý seriál ľúto Jin-hyeok Choia alias Daniela, mám slabosť pre tieto márne túžiace typy mužských postáv. Bolo to krásne. ()

sawyer5200

Fated to love you je nádherný seriál a pre mňa obrovské prekvapenie, totálne som si ho zamiloval. Funny momenty boli super, na šneka tak skoro nezabudnem. Musím sa priznať, že som sa neubránil ani slzám. Navyše charizmatický Lee Gun a roztomilá Kim Mi-Young povýšili tento seriál na ešte vyššiu úroveň. ()

Eawy

Veľmi zaujímavo postavený seriál. Nemám rada smutné romanťáky, ale napriek tomu, že v tomto sa objaví toľko smútku, stále mám z neho pozitívny dojem. Ústredná dvojica je mimoriadna. Hlas a artikulácia hlavného hrdinu je niečo, čo je nezabudnuteľné. Všetky vedľajšie postavy sú sympatické, ako Mr. Tak (asistent), či ako halmeoni, prosto, každý má svoje miesto. Nespomínam si na pôvodnú verziu ale musím sa priznať, že táto bola výborná. A ten soundtrack! 80% ()

Zelilu007

Jeden z nejpohádkovějších seriálů. Nikdy by mne nenapadlo, že se mne někdy tak moc dotknou postavy a herci jako Jang Hyuk (kterého jsem viděla a oblíbila si ve Thank You) a Na Ra Jang (před tím jsem jí viděla ve filmu Sky and Sea). Všichni měli úžasné charaktery Gunuv smích, no to asi zmiňovat nemusím :)))). Plakala jsem když už jsem ho slyšela a zároveň poté, když jsem ho neslyšela. Prostě - Nejpohádkovější :) ()

• Ve scéně, kdy spolu zpívají Lee Gun (Hyeok Jang) a Kim Mi Young (Na-ra Jang) při karaoke, je použit videoklip písně „Hey Girl“ samotného Jang Hyuka. (Ba_ci)