Ted Lasso

• USA Ted Lasso
Komédia / Dráma / Športový
USA, (2020–2023), 23 h 55 min (Minutáž: 29–78 min)

Jason Sudeikis, Brendan Hunt, Stephen Manas, Nick Mohammed, Bronson Webb, Juno Temple, Hannah Waddingham, Jeremy Swift, Teresa Mahoney, James Lance (viac)

Jason Sudeikis je Ted Lasso. Trenér amerického fotbalu. Přestože s evropským fotbalem nemá žádné zkušenosti, stěhuje se do Anglie, kde ho najali, aby trénoval fotbalový tým. Půjde to, „jako když Lassem mrská“, i když jsou hráči cyničtí a město nepřátelské? (Apple TV+)

Recenzie používateľa kubas369 k tomuto seriálu (38)

Man City (2021) (S02E08)

8/10. Čím dál tím více se seriálem prokresluje důležitost vztahu otce a syna, že by scénárista měl nějaké nevyřešené záležitostí v minulosti. ()

Beardův večer (2021) (S02E09)

7.5/10. Konečně je čas lepe poznat kouče Bearda. Exkurze do jeho nevšední mysli je dost jedinečná. ()

Půlnoční vlak do Roystonu (2021) (S02E11)

8/10. Milionář, co se chová jako další z řady zazobaných zmetků. Natova nechutná podpásovka. ()

Převrácení pyramidy úspěchu (2021) (S02E12)

9/10. Postup a z Nate se vyklubal pěkný spratek. Milionář je jak jsem předpokládal jen další bohatý zmrd ale jako karikatura dobrý. ()

Série 3 (2023) (S03)

9/10. Pokud první sérii budu považovat za určitý experiment, druhou za menší přešlapovaní na místě, tak ta třetí je skoro emocionálně geniální dovršení životní cesty. ()

Zlý duch (2023) (S03E01)

10/10. Jeden z těch nejlepších dílů. Jasně ukázáno v čem je Ted jako kouč výjimečný i když fotbalu sotva rozumí. Mám pocit, že by to mohlo fungovat i v reálném světě, protože na taktiku vždycky někoho seženete ale trpělivý psycholog, který dokáže číst v lidech je pořád vzácnost. ()

Chelsea nechci (2023) (S03E02)

10/10. Třetí série začala doopravdy excelentně. Ani druhému dílů, stejně jako tomu prvnímu nemůžu nic vytknout. A utahování si ze Zlatana je jenom hezký bonus. ()

4-5-1 (2023) (S03E03)

7/10. Zaha dominuje a je to trochu nuda. ()

Důležitý týden (2023) (S03E04)

9/10. Všichni vyšilují kvůli zápasu z West Hamem, jediný kdo si zachová čistou hlavu je Ted, protože čelí podstatnějším věcem než je fotbal. Nate se opět projevuje jako křivák, co ztratil sám sebe. ()

Znamení (2023) (S03E05)

7.5/10. Docela o ničem, odchod rádoby kamarádky, konec Zahy a jeden dobrý proslov. ()

Slunečnice (2023) (S03E06)

8.5/10. Tým jede na výlet do Holandska a dějou se věci. ()

Škatulky (2023) (S03E07)

8.5/10. Chrti se učí totální fotbal. Sam zjišťuje, co to je mít názor. Románek Jack a Keeley je bohužel jen nudná vata. Nate se opět dere ke světlu. ()

Spolu Paříž neuvidíme (2023) (S03E08)

7.5/10. Ted vyšiluje. Keeleyn vztah začne být zajímavý a skončí. Takže nevěděli co s touhle postavou, po tom co jí nechali se s Royem rozejít, dělat. Výsledek stojí bohužel za prd. ()

La šatna aux folles (2023) (S03E09)

9/10. Roy a Nate vládnou. Colinův coming out je udělaný fakt dobře. ()

Reprezentace (2023) (S03E10)

10/10. Excelentní epizoda, esence toho proč tenhle seriál získal moje srdce. ()

Máma (2023) (S03E11)

10/10. Neuvěřitelné šlápnutí na emocionální plyn. Tvůrci musejí mít akcie v papírových kapesníčkách. ()

Sbohem (2023) (S03E12)

10/10. Nebylo to dokonalé ale tenhle seriál nikdy o dokonalosti nebyl. Na tenhle zážitek jen tak nezapomenu. ()

Spectacular Music of Hollywood

Spectacular Music of Hollywood

07.12.2023

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (viac)

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů