Když Jamie odmítne trénovat, obrací se Ted na novou talentovanou posilu Daniho Rojase. Tým ale zasáhne prastará kletba. (Apple TV+)

Trevor

Ted Lasso nájde adekvátnu náhradu za Jamieho Tartaa, ktorý si vstúpi do svedomia. Zároveň sa tréner dozvie o kliatbe, ktorá sprevádza klub už od roku 1914 a rozhodne sa ju zlomiť...dve hodnotenia v plnej sile 5* som neudelil už tri mesiace od uvedenia tretej série seriálu Dark, stalo sa tomu tak až teraz...dúfam že ani tento komentár žiadneho z užívateľov tejto databázy neurazil, nespôsobil mu traumu a nebude musieť kvôli nemu navštíviť psychiatra... ()

Sany33

Príbeh:  Jamie dostáva konečne konkurenciu na svojom poste v podobe mladého Mexičana Danyho Rochasa. Ted musí ošetrovňu zbaviť kliatby a využíva na to všetkých hráčov v kabíne. Prevedenie: Silné emócie nad horiacim sudom s osobnými vecami hráčov. Jamie premena na člena teamu. Pocity: Veľmi dobrá emočne zvládnutá časť, ktorej nechýba ani štipka humoru. Presne tak ako je to aj v skutočnom živote. 92% ()

• Keď sa Ted rozpráva s Jamiem o tréningu, seriál odkazuje na tento interview NBA hviezdy Allena Iversona. (kyrieeee)
  • Na konci epizody hraje píseň „Harmony Hall“ od Vampire Weekend. (Duoscop)