Šíre nebo - Série 1

(séria)
USA, (2020–2021), 11 h 27 min (Minutáž: 42–45 min)

Tvorcovia:

David E. Kelley

Predloha:

C.J. Box (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Kylie Bunbury, Brian Geraghty, Jesse James Keitel, Natalie Alyn Lind, John Carroll Lynch, Dedee Pfeiffer, Ryan Phillippe, Katheryn Winnick (viac)

ER

Jde vidět, že se seriálu věnuje slušná péče (externí lokace, herci). I zápletka s únosy dívek a šerifem obstojí, jakožto pronásledování šerifova spojence, jehož přerod ve vraždícího hajzlíka je to nejlepší, co série nabízí. Bohužel trochu mně nebaví dvojice detektivek, které jsou více hezké tvářičky, než vykonavatelky spravedlnosti. A velká škoda je, že Ryana Phillipse nastrčili jen do pilotu. ()

fabecc1222

Začátek je opravdu hodně špatnej. Hlavně díky dvěma představitelkám unesených holek, kdy u starší je asi dost jasné, jakým způsobem se dostává k rolím, a u mladší asi zas nějaká ta protekce... Postupně naštěstí vypadnou z děje, a když se děj přesune směrem k Ronaldovi a rozjede se nová linka okolo ranče, tak to trochu nabere grády. Potenciál k dalším sériím tam určitě je, a Katheryn Winnick je mega MILF.. Zvětsti okolo nového Twin Peaks byli klasicky opět přepálené, ale jako taková jednohubka to zatím obstojí. ()

Mamlas

První série má dobrý námět a je natočena celkem poutavě. Je nutné se smířit s tím, že je třeba přeskočit tak 40-50% stopáže se zbytečnými záběry a vykecávačkami. Taky ty dvě hovězí MILFky v hlavních rolích, to je mazec, jak jsou plýtké a nezajímavé. Skoro všechny ostatní postavy jsou magoři, takže se na to dá odevzdaně koukat a věřit a doufat, že někdo, úplně jedno kdo, natáhne konečně bačkory, což je jediným zpestřením nekonečně zamuchlaného a protahovaného děje. (25%) ()