Šíre nebo - Série 2

(séria)
USA, (2021–2022), 12 h 47 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

David E. Kelley

Predloha:

C.J. Box (kniha)

Hudba:

Trevor Morris

Kylie Bunbury, Brian Geraghty, Jesse James Keitel, Dedee Pfeiffer, Katheryn Winnick, Janina Gavankar, Logan Marshall-Green, Arturo del Puerto (viac)

fabecc1222

Začal bych tim, že Katheryn Winnick tu má určitě nejvíc MILF postavu ze všech seriálů, na které v současnsoti koukám, takže palec nahoru za ní. Škoda, že jinak je obklopená vážně těžce béčkovo-céčkovými herci, na které je utrpení koukat, stejně tak na klišovité dialogy, hlášky a postavy, které zaznívají a jsou k vidění v seriálech a filmech už od nepaměti, a vážně už to není zábavné. Druhá řada jinak připomíná filmovou dvojku, kdy všeho musí být víc, všechno musí být nebezpečnější, ale ve výsledku je to jenom maglajs, který nezaujme. Tady ještě tvůrci viditelně nemají velký rozpočet, takže všechny důležité akce vidíme často mimo obraz, a celkově je to laděné tak, aby se dalo co nejvíce pořešit v interiérech, nejlépe pomocí dialogů. ()

Mamlas odpad!

Myslím, že tento seriál se ve druhé sérii už vyprofiloval a našel si své místo. Tím místem je bezkonečná vleklá vykecávací nuda ala Dynastie či jiné podobné shity. Tak 95% stopáže jsou otravné a zbytečné bláboly postav, jejichž osud je mi putna, a úporná natahovaná nuda. Dvě neschopné hovězinky v hlavních rolích odradí od sledování i ty, kdo by byli ochotni tuhle nudu snášet. Série nedodívána. To nešlo ani náhodou. (2%) ()