Chuan wen zhong de chen qian qian

• Čína 传闻中的陈芊芊 (viac)

Zíza

Utíká to svižným tempem, úplně nikde se to nezastavuje, aby se to čvachtalo v nějakých problémech či vztazích. Je to oproti jiným seriálům z podobného prostředí v podstatě fofr. A to je výhoda i nevýhoda seriálu. Jasně, můžete je mít rádi, chápete proměnu některých postav, ale zároveň je tam prostor pro to, aby postavy byly ještě mnohem více komplexní, protože některá jednání byla až příliš zjednodušená. Na druhou stranu to lehce působilo jako záměr, přece jenom jedeme podle nedokonalého scénáře mladé scénáristky, která byla zkritizována hlavním hercem. Je to vtipné, milé, romantice se to nevyhýbá, ani tradičnímu čínskému drama, které, aby bylo plnohodnotné, musí končit smrtí, jenomže... Těch dvacet čtyři dílů uteče jako voda, nic vám sledování nijak výjimečně nekazí a vlastně je to skvělá oddychovka, pokud potřebujete vypnout, ale nechcete, aby vás scénář podceňoval a myslel si, že jsi divák-blbec. Taková ta lehce nadpřirozená milá blbůstka. Hezké 3*. ()

skorpik42

Musím vyzdvihnúť chémiu medzi hlavnými hrdinami, tá bola úplne až hmatateľná. Tiež mal dej rýchle tempo, čo bolo skvelé, žiadne zbytočné omáčky. Čo sa mi ale fakt nepáčilo, bolo chovanie hlavnej hrdinky. Veď to bolo, čo scéna, to nejaký problém (a mám na mysli jej scenáristické spracovanie). Vôbec by som sa nečudovala, keby pri nej hlavný hrdina rezignoval. No čo, povedala by som, že to bol taký lepší zlatý stred. ()