Clark přehodnotí své rozhodnutí nechat Jordana hrát fotbal. Mezitím Lois pokračuje ve vyšetřování Morgana Edge a musí důvěřovat nečekanému spojenci. (HBO Europe)

BROKEN_

Pořád mě to baví a jsem zvědavý jak se to vyvine s Jordanem. Jinak scéna se Supermanem a kryptonitem byla super. Jo... a ty efekty bych vůbec neřešil, o tom to není. Stále je to hrozně fajn seriál, který má dobrý feeling. Těším se na další díl. :-) ()

Axident

Stále velmi mile překvapuje úrovní. Navzdory dost jistému očekávání průšvihu už čistě z názvu si drží velice pěknou kvalitu ve všech směrech a sympatické herecké výkony. Jediné, na co jsem si musel zvykat je nezvykle smrtkovský profil tváře Elizabeth Tulloch (Lois). ()

jigsaw44

Po dvojmesačnej pauze prišiel konečne 6. diel s názvom: Zlomená pravda, ktorý aspon podľa názvu lahko naznačoval, že by už mohol byť o tom, ako napínavo skončil 3. diel, teda, že generál vlákal Klarka do pasce (7734), ale nie. Toto je zase další, další diel o tom ako ich mladší syn (sú to síce dvojičky, ale on je proste mladší o pár rokov) začína (ne)ovládať svoje schopnosti. Tá Tulloch sa tam fakt nehodí, nielenže je staršia od Klarka o 7 rokov ale ešte aj vyzerá akokeby jej niekto strčil do úst hadicu od vysávača a spustil na plné obrátky, pričom jej to vysalo polku tváre. ()