Máma dvou dětí žijící na předměstí začne vzpomínat a snít, což vede ke střetu její velice vdané přítomnosti s nespoutanou minulostí jejího mládí. (Netflix)

Recenzie používateľa Ronniesmithx k tomuto seriálu (6)

Sex/Život (2021)

Šla jsem do toho s otevřenou myslí a s Billie jsem se na začátku pokoušela soucítit, protože byť nejsem cílovka, tak jsem si představila, jak asi musí být manželství občas těžké. Billie mě ale každou epizodu ujišťovala v tom, že ona mi nesympatická zůstane a že ať se stane cokoliv, tak stejně bude s něčím nespokojená. A taky ty její deníky? Po slohové stránce naprostá katastrofa. Já jsem vážně nepochopila, proč ten seriál celou dobu směřuje někam, když to pak celé otočí a skončí to úplně jinak. Hlavní hrdinka je prostě nevyrovnaná sama se sebou a mění názory jak na běžícím páse. Pořád tam o něčem někdo kňučí a trocha sebereflexe by jim neuškodila. Po dějové stránce to je katastrofa, ale aspoň je to hezky natočené. Určitě to ocení víc někdo, koho herci v tomhle seriálu nějak přitahují, ale jak už jsem zmiňovala předtím, tak bohužel nejsem cílovka a celý tenhle "boom" nechápu. ()

Manželky jsou v Connecticutu (2021) (S01E01)

Je vidět, že nejsem cílovka. Pro vdané ženy, které jsou znuděné stereotypním manželstvím, mi to přijde jako dobrá podívaná, protože se pravděpodobně budou moct v některých ohledech s hlavní hrdinkou ztotožnit. Billie jako osoba není zrovna můj šálek čaje, ale chápu její chování. Je vidět, že se snažila, ale je těžké myšlenkami nezabruslit jinam, když člověk nedostává nic zpátky. Uvidím, jak se můj názor vyvine po dalších epizodách. ()

O půlnoci v metru (2021) (S01E02)

Po druhém díle jsem zmatená, co ta Billie vlastně ještě pořád chce. Její manžel je úžasný, ale pokud to ona chce zahodit pro nějakého blonďatého „fuckboye", tak ať. Začíná být čím dál tím víc těžší s ní soucítit a to ani nemluvím o tom, že se nechala zatáhnout do kolejí, kde mohli klidně oba chcípnout. Po vizuální stránce to ale bylo moc hezky natočené. ()

Hlava plná velkoměsta (2021) (S01E03)

„Cooper se rozhodne omrknout konkurenci..." No, to si ji teda vážně omrknul. Nic moc zajímavého se tam naděje a jediné, co jsem si z toho vzala, je to, že Brad je vážně debil. Billie by si mohla taky zklidnit hormony. ()

Nový New York (2021) (S01E04)

Billie je úplně posedlá. V závěru si snad jeden druhého zaslouží, protože kdyby fakt chtěla, tak si ho zablokuje a má klid. Taky je tady ten seriál zařazen do komedie, což moc nechápu, ale dneska jsem si všimla, že Cooperův kamarád tomu měl asi dodat nějaký komediální nádech? Nevím, vtipné mi to rozhodně nepřišlo. ()

Tady to musí být (2021) (S01E08) odpad!

Cože? Trvalo mi asi měsíc, než jsem se na tuhle epizodu podívala a vůbec se nedivím. Čtyřicet minut tam mele o něčem a pak se najednou otočí o 180 stupňů a chce zas něco jiného. Já jsem to dost nepobrala. Celou epizodu se snaží něco namluvit, ale pak si stejně nedokáže uklidnit hormony. Hlavně že jim na těch pár minut všichni museli závidět jaká jsou šťastná rodinka. ()