Stážista Samy začíná v Evropském parlamentu hned po referendu o Brexitu. Co mu chybí ve znalostech, to dohání výmluvností. Ostatně jako všichni kolem. (Česká televize)

Recenzie používateľa Grimaldi k tomuto seriálu (2)

Série 1 (2020) (S01)

K seriálu Parlament jsem přistupoval bez většího očekávání z pozice ne vždy souhlasného, přesto proevropského voliče. A překvapivě jsem se slušně bavil. První řada nabízí zajímavé prostředí, neokoukané tváře a příjemný humor. Ten se ne vždy úplně trefoval do mého vkusu, ale i tak se těším jak se bude příběh Samyho, Rose a jejich německého „kamaráda“ dál vyvíjet. ()

Série 2 (2022) (S02)

Druhá řada bohužel nepokračuje tam kde první končí, ale až po uplynutí delšího času. Je tu mnohem míň Torstena, zato Samy je už o něco zkušenější/dospělejší a to je fajn. Škoda jen o něco větší nekonzistentnosti v kvalitách jednotlivých epizod oproti řadě první. Naštěstí poslední epizody a zvláště finále s dobrým koncem zlepšilo můj celkový dojem z druhé řady a tak doufám že na iVysílání brzo bude i řada třetí. Zkrátka jako fajn oddechovka je i napodruhé Parlament určíte dobrá volba. ()