Stážista Samy začíná v Evropském parlamentu hned po referendu o Brexitu. Co mu chybí ve znalostech, to dohání výmluvností. Ostatně jako všichni kolem. (Česká televize)

Recenzie používateľa klukluka k tomuto seriálu (4)

Parlament (2020)

První sérii jsem ocenil 5-ti hvězdičkami, druhou 4-mi. Celkově za obě ale dávám 5. Nevyjadřuji tím to, jak jsem se u toho nasmál. Tentokrát je to o tom, jaký mi to umožnilo vhled do instituce, pod kterou spadám, ale o které jsem věděl akorát velký kulový. Ne že bych snad měl pocit, že jí teď díky seriálu bůhvíjak rozumím, ale posun tam určitě je. Obohatilo mě to, pobavilo. Je rigole c'était super. ()

Série 1 (2020) (S01)

Výborný! Vynikající! A ten konec…lahůdka. Jsem důkladně poučenej, díky tomu jsem teď řádně EU skeptickej, jsem ale taky dojatej a jsem rád, že jsem na to kápnul. A jsem zahanbenej, že neovládám jazyky- tři, čtyři na úrovni mateřštiny a možná bych měl taky svůj malej kanclík v Bruselu a dvě kilča měsíčně na účtě. Těžko říct, jestli bych se pak cítil líp, k tomu bych potřeboval vědět, že jsem aspoň trochu užitečnej, ale minimálně bych znal Fidži. ()

J'ai jamais eu de rapports (2020) (S01E01)

Tenhle belgickej Jan Cina výbornej. A nástup do seriálu taky super! ()

Série 2 (2022) (S02)

Záměrně místy sklouzli až ke grotesce, což už na mě bylo trochu moc, ale pořád je to ve výsledku ďábelská kombinace mimořádně chytré, poučné a přitom vtipné podívané. Klidně bych snesl třetí sérii. ()