Přeživší Zimníci si teď byli jistí, že vrahem byl jeden z nich. Ale kdo? A proč? Potřebovali pomoc. Sno-Cats byly jejich jedinou šancí, jak se dostat dostatečně blízko k argentinské stanici, aby mohli zavolat o pomoc. (Canal+ Action)

Omnibus

Brejlovec zas nezklamal, zavazel a držkoval,“ a vyšetřovateli vytrvale házel klacky pod zmrzlé nohy. Zrzavá Ebba propadla hysteii a nesmyslně vykřikuje: „Ať už to dělá kdokoli, prosím přestaň a nech nás být! NIKOMU NIC NEŘEKNEME!“ Tohle je důvod, proč miluju seriály. Ty úžasně stupidní dialogy, bez špetky logiky, co vždy pobaví. Jeden kolega bez hlavy, druhej podříznutej, ale nikomu nic neřekneme. :-)) Budem třeba dělat blbé a tvrdit, že nás tu nepřezimovalo deset, ale jen osm! Normálka. Šanci na zpestření jídelníčku jsem uvítal. Konec fádního stravování bez přísunu čerstvé zeleniny, jen ze zmražených polotovarů. Vražedný kutil nám zajistil pořádnou grilovačku čerstvých stejků. R.I.P. Ebba i rolba. V ledu se našlo tělo, které nikomu nechybělo. Je v seriálu navíc. Všeobecná paranoia dosahuje maxima, kromě obou Pastorů a velitele Erika (pozor, má pistoli) už to bere i mou ženu. Končím komentář a rychle pryč, než taky jednu koupím. ()