Bude to velký jako letošní schodek českýho rozpočtu! Každý superhrdina široko daleko má vlastní filmy, komiksy, hudební alba, obaly na svačiny. Jen Kapitán Říp, jediný český národní superhrdina, měl jako vždycky leda h..... Nebyl čas, nekecal a makal. Ale tomu je teď konec! Má svůj vlastní seriál! Desetidílnej – žádná nastavovaná kaše jak Ordinačka! Drahej – jak nový fáro Leoše Mareše! A necenzurovanej! (MALL.TV)

Recenzie používateľa Hashirama k tomuto seriálu (5)

Jak zachraňoval to nejcennější, co máme (2020) (E01)

O kus vtipnější než první díl. Vybíjení mančaftu se trefilo do terče, přesto mi přijde fascinující, že něco takového vzniká v jakože profesionální produkci, když je ve výsledku veškerý materiál tak extrémně jednoduchý, že by ho natočil každý s mobilem za jedno odpoledne. Úvodní záběr je to největší a nejkřečovitější klišé v historii úvodních záběrů. Jiří Vyorálek je cool. ()

Jak získával cenné informace (2020) (E02)

Od někoho, kdo celá léta vynáší verdikty nad kvalitou filmů, bych čekal alespoň krátkou jednohubku ve stylu Lajny, a ne banální a dementně vystavěný polopatický dialog, který si bere na paškál všechny mentální defekty průměrného voliče SPD a bez ladu a skladu je hází na diváka v domnění, že dělá vtipnou satiru. Školní slohovka prvního stupně s co možná nejtriviálnějším pokusem o humor. Jiří Vyorálek je cool. ()

Jak to celé začalo (2020) (E04)

Ahoj ahoj ahoj tak jsme zase tady spolu jako každou středu jako každou neděli. Je tady lev Arnošt se svým tristním pokusem o satiru. Byť ve druhém díle svitla jiskřička naděje, s každým dalším dílem se tenhle video trénink propadá do větších hlubin klišé, fádnosti, amatérismu a trapnosti. Při sledování člověka napadne, že pasáže jako tréninková montáž, obi-wanovské hadry nebo parodie na závěrečnou scénu z Iron Mana vyplývají z nějakého fanouškovství, ale zpracování (především pak střih) a scény a fóry postavené a natočené na první dobrou jsou tak strašně fádní a cringe, až to občas bolí. “Seriál” nechtěně skáče kamikadze přes únosnou hranici “české guilty pleasure” (jako jsou třeba videa od Kozuba a spol) v domnění, že je vtipný a podvratný, což opravdu není. Korektnost je docela cool, ale bez Jiřího Vyorálka už radši dál ne. ()

Jak se seznamoval s ženou svých snů (2020) (E06)

Troufám si tvrdit, že seriál spolu s ústředním duem dosáhl svého pomyslného vrcholu a že koláž soulože plyšové loutky s hot modelkou Karolínou Krézlovou je to nejlepší, co z tohohle marasmu vyleze. Samozřejmě za přispění totálně cool Jiřího Vyorálka. ()

Jak to všechno skončilo (2020) (E10)

Po takové ruptuře konečníku je až zarážející, že se finále pokouší vypointovat nějaký zdánlivě existující příběh a zároveň to celé obalit sociální kritikou čecháčkovství, jenže nepřekvapivě Řiť failuje i v tomto ohledu. Rámec společenského podtextu nepřekračuje pražáckou debatu u píva nebo myšlenky, co se člověku honí hlavou při toulkách Facebookem, a autorova zjevná obliba Temného rytíře a pokus o variaci je v daném super amatérském aranžmá absolutně debilní. Ovšem přiznejme si, že Jiří Vyorálek je totálně cool, což nikoho nepřekvapí, jelikož jde o třebíčského rodáka, a Karolína Krézlová je totálně hot. Těmito dvěma jmény začínají a končí kvality tohoto bizarního projektu, který mohlo koupit jen diletantské nesvéprávné vedení internetové rádoby televize. ()

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (viac)