Kapitán Říp hledá svého otce, největšího Čecha. Bohužel jím sice není Petr Kellner, ale ten aspoň pomohl vyřešit jeho bytovou krizi. A tak mise Kapitána Řípa může nerušeně pokračovat. Ochránce našeho národa byl pozván na besedu do školy, kde vzpomíná  na úplný začátek cesty, která vedla k tomu, aby se stal superhrdinou... (MALL.TV)

Hashirama

Ahoj ahoj ahoj tak jsme zase tady spolu jako každou středu jako každou neděli. Je tady lev Arnošt se svým tristním pokusem o satiru. Byť ve druhém díle svitla jiskřička naděje, s každým dalším dílem se tenhle video trénink propadá do větších hlubin klišé, fádnosti, amatérismu a trapnosti. Při sledování člověka napadne, že pasáže jako tréninková montáž, obi-wanovské hadry nebo parodie na závěrečnou scénu z Iron Mana vyplývají z nějakého fanouškovství, ale zpracování (především pak střih) a scény a fóry postavené a natočené na první dobrou jsou tak strašně fádní a cringe, až to občas bolí. “Seriál” nechtěně skáče kamikadze přes únosnou hranici “české guilty pleasure” (jako jsou třeba videa od Kozuba a spol) v domnění, že je vtipný a podvratný, což opravdu není. Korektnost je docela cool, ale bez Jiřího Vyorálka už radši dál ne. ()

D.Moore odpad!

Tak ani Luděk Sobota tu primitivní ochotničinu nezachránil. V diskuzích na sociálních sítích se navíc začalo objevovat, že se Kapitán Říp nelíbí hlavně těm, do jejichž řad šije - no, aspoň něčemu jsem se v souvislosti s ním zasmál. ()

Jeržik odpad!

No, ty píčo. Po předchozím fajnovém vzepětí pád na nové dno. Málo tahouna seriálu, příliš mnoho loutkařů v záběru a strašné vedlejší postavy. Zabitá montáž a vtipné tu jsou jen easter eggy. Za mě šlo klidně to vysvětlování původu úplně vynechat, cokoli by si divák domýšlel, by bylo lepší než skutečnost. ()