Bude to velký jako letošní schodek českýho rozpočtu! Každý superhrdina široko daleko má vlastní filmy, komiksy, hudební alba, obaly na svačiny. Jen Kapitán Říp, jediný český národní superhrdina, měl jako vždycky leda h..... Nebyl čas, nekecal a makal. Ale tomu je teď konec! Má svůj vlastní seriál! Desetidílnej – žádná nastavovaná kaše jak Ordinačka! Drahej – jak nový fáro Leoše Mareše! A necenzurovanej! (MALL.TV)

Recenzie používateľa honajz2 k tomuto seriálu (2)

Jak zachraňoval to nejcennější, co máme (2020) (E01) odpad!

Já se přiznám, že jsem se tady jednou málem pousmál - a to tomu, jak strašně trapné to celé bylo. Chápu, o co tvůrcům jde a na co všechno ty dva díly měli být satirou, ale když to vůbec neumí podat, jak to pak může nějak fungovat, natož aby se u toho člověk smál? Já bych hlavně strašně rád věděl (a i viděl), jestli se u toho baví alespoň sami tvůrci, protože to dost vypadá, jako by si to celé tvořili sami pro sebe. Od prvního dílu je nějaký pokrok minimální - sice to tolik nenudí, ale ostatní chyby jsou pořád stejně. Hlavně mi připadá, že všechny záběry byly natočené na první dobrou a podle toho tak i vypadají. Dva díly jsem viděl, na třetí a ostatní kašlu. Nejen, že je to ztráta času, ale šance, že se to zvedne nahoru a bude z toho něco povedeného je asi tak vysoká, jako že na mě spadne meteorit. A možná i to je reálnější. Opět za odpad! ()

Jak získával cenné informace (2020) (E02) odpad!

Tak jsem se na ten průser musel podívat osobně a moje očekávání to naplnilo. Celý seriál začne "akční" a "epickou" úvodní scénou, aby pak najednou přešel v něco strašně nezáživného, nezajímavého a nudného. Absolutně tady nefunguje humor a hodně to vypadá, jako že to točil člověk bez smyslu pro humor a filmařinu, co někde na internetu sebral pár hlášek z nějakých diskuzí a pokusil se je přetvořit v komediální seriál. Jenže ono to fakt vůbec nefunguje, ani nic k pousmání tu není a ten většina toho je trapná. Navíc těch hlášek - které jsem tedy identifikoval, že mají být hlášky - je sakra málo. A všechny neskutečně špatně podané. Obdivuhodné zde jsou ale dvě věci - 1. dokáže to člověka unudit za (ani ne) 10 minut, 2. Vyorálkův výraz typu "co tady proboha dělám, proč v tom hraju?". Asi bych se na to už vykašlal, ale jelikož u každého seriálu chci vidět aspoň dvě epizody, ještě tu jednu zkusím. Ale nečekám nic dobrého. Pilot je za odpad. ()

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (viac)