Bude to velký jako letošní schodek českýho rozpočtu! Každý superhrdina široko daleko má vlastní filmy, komiksy, hudební alba, obaly na svačiny. Jen Kapitán Říp, jediný český národní superhrdina, měl jako vždycky leda h..... Nebyl čas, nekecal a makal. Ale tomu je teď konec! Má svůj vlastní seriál! Desetidílnej – žádná nastavovaná kaše jak Ordinačka! Drahej – jak nový fáro Leoše Mareše! A necenzurovanej! (MALL.TV)

Recenzie používateľa Isherwood k tomuto seriálu (3)

Jak získával cenné informace (2020) (E02)

Sebraná sbírka zásadních perel od Diagnózy Tomio Okamura, vepsaná do ledabylého dialogu, který působí jako standardní povýšená debata dvou liberálů na Facebooku, kteří si vzájemně přihoňují ega nad random verbálním ústřikem pologramotného fandy Ortelu a voliče SPD. Nebýt geniálního Vyorálka, který to prodává jak Vietnamec ve večerce, asi bych to odzíval jako další český satirický fail, ale zvědavost mi to asi nedá. PS: V alternativním světě by lidi, kteří tohle píšou a točí, podobnou věc rozcupovali na všech myslitelných platformách – od lame komentářů na ČSFD až po podcasty na Spotify. ()

Jak přišel o střechu nad hlavou (2020) (E03)

Hodně to chytlo rytmus a plně retardovaná a vulgární stylizace už si taky subjektivně sedla. Okopávání Kellnerových kotníků navíc chvílemi pokukuje po genialitě. Ale ruku na srdce, statický pohled na Hrad s doplňkovým voiceovereme jako náhrada toho, co by šlo vymyslet asi pěti jinými způsoby, aniž by člověk musel být kreativnější, než při hodině výtvarky na základce, to je esence failu a (všeobecně hodně) zasloužené nenávisti k tomuhle seriálu – tvůrčí vágnost a lenost. Ta strašná neochota jít do plných pořád, být nad věcí chytrým způsobem a tvůrčí zkratky schovávat do levných vulgarismů. Sorry guys, ale takhle se to fakt nedělá. Chci film o filmu, kde se v závanu vůně marihuany tvůrci smějou hlavounům z Mall.tv za to, že jejich výtvor absolutně nechápou. ()

Jak to všechno skončilo (2020) (E10)

Chvílemi jsem si říkal, že teď se to konečně strefuje do terče, že scénář sype z rukávu univerzální pravdy o našem národě a přitom nesklouzává k podbízivému útoku jedním směrem. Dokonce i ten Vyorálek toho komisaře Gordona parafrázuje s překvapivou grácií. Ale jako vrchol deseti dílů to, sorry guys, stojí za hovno. Nikam jste nedošli, pointa super, ale stojí na vratkých devíti dílech, které koketují s kdečím, ale nejčastěji se položí do laciné nekorektnosti, která nepřekračuje průměrného trolla na sociálních sítích. À propos, za ten střih dialogu u stolu by vám někdo měl narvat luxusní Řípomobil pod kořen dvouocasu. ()

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

Nová česká komedie Kapitán Říp se představuje

05.05.2020

Už tuto neděli 10. května startuje nový český projekt od tvůrců Petra Cífky, Daniela Zemana a Filipa Brouka. Seriál Kapitán Říp bude vyprávět bláznivý příběh comicsového superhrdiny, který drží… (viac)