Reklama

Reklama

Nadosmrti

  • Česko Nadosmrti (viac)
Trailer 1

VOD (1)

Ema je manželka Marka Webstera. Právnika, ktorý sa pred rokmi zaoberal jej prípadom, keď sa stala obeťou násilnej lúpeže. V predvečer výročia sa Ema rozíde so svojím milencom Tomom, manželovým kolegom. Pri večeri dostane Ema od manžela náhrdelník, ktorý pre ňu dal vyrobiť, hoci sa dohodli, že výročie bude bez darčekov. Ona má pre neho pripravené lístky na Super Bowl. Mark ich s vďakou odmietne. Keď odchádzajú z reštaurácie, Mark jej povie, že má pre ňu ešte jedno prekvapenie. Ema nájde vo vrecku svojho kabáta čiernu šatku. Mark ju so zaviazanými očami vezie autom tmou do neznáma. Keď zídu z cesty, Ema si zo strachu šatku stiahne. Prichádzajú k domu pri jazere. Všade okolo domu sú zapálené sviečky, cesta z lupienkov ruží a pripravené odkazy. Ruže ju vedú do spálne, kde ju čaká Mark s prípitkom. Mark sa jej ospravedlní, vie, že v poslednom čase to medzi nimi nebolo celkom v poriadku, ale rád by jej dal ešte jednu šancu. Keď sa Ema ráno zobudí, je jej veľmi zima. Zistí, že je k manželovi pripútaná kovovými putami. Mark si sadne vedľa nej, spýta sa, ako sa vyspala, a vyhlási, že je čas vstať. V tej chvíli sa strelí do hlavy. Ema zostane ležať v posteli celá od krvi s manželovou mŕtvolou, ku ktorej je stále pripútaná. Pokúsi sa prestreliť reťaz, ale v zbrani bola len jedna guľka. Odtiahne mŕtvolu do skrine, v ktorej sú len jej svadobné šaty, ktoré ukrývajú trezor. Keď sa chce dostať na prízemie, spadne zo schodov a mŕtvola Marka spadne na ňu. Vlečie ho cez dom na svojich svadobných šatách. V kabelke hľadá svoj telefón, ale ten je utopený vo váze s ružami. Kľúče od auta nájde v odpadkovom koši. Oblieka si manželove zakrvavené šaty, namiesto topánok si nohy zabalí do látky šiat a mieri do garáže. Naloží mŕtvolu do auta, podarí sa jej naštartovať, ale čoskoro motor zhasne. Zistí, že vypustil nádrž. V aute začne hrať hudba a prenikne k nej jeho hlas. Vydesí ju to, ale je to len nahrávka. Mark jej vysvetlí, že ho povolali preč a on by sa nemohol pozerať, ako si ona žije šťastne až do smrti... Uviaznutá a izolovaná uprostred zimy musí teraz žena bojovať s najatými zabijakmi, aby unikla zvráteným plánom svojho zosnulého manžela. Podarí sa jej prežiť? (TV JOJ)

(viac)

Videá (1)

Trailer 1

Recenzie (104)

Astaroth12 

všetky recenzie používateľa

V Popisu mala byť hlavne, že je to komédia. Lebo ja som sa teda neskutočne nasmial. I keď režisér to myslel celkom vážne, no vystrelilo to celkom opačne. Je tu skoro nesmrteľný killer, ktorý padne z povale, dostane silnú ranu do hlavy a nakoniec i nožom do srdca a i tak nie je z toho otrávený, pravé naopak, hned reaguje. A to už pri tom prvom obyčajný ľudia umierajú. Je tu nehorázne veľa nelogickostí a klišéovitosti a to som zabudol ešte na tie trápne náhody, ktoré sprevádzali celý film. Scéna, kde náš nebojácny killer ťahá mŕtveho chlapa, vzlyká, funí, ale že by mu odrezal ruku, to ho nenapadlo a to vyzeral sprvoti veľmi rozumný, keď išiel po stopách našej hviezdy. Remeselne je celkom v pohode, hlavne ta koncová scéna sa mi páčila, ale len po remeselnej stránke, nie po tej logickej. Megan to stále pristalo, či keď bola s monoklami alebo bosá mrzla na snehu, ale herecky to bolo presne také, na aké som u nej zvyknutý, žiadna sláva. Obsah vyzeral príťažlivo, ale prevedenie už vobec. Slabé 2*. ()

ScarPoul 

všetky recenzie používateľa

Žánrovka kategórie B, ktorá sa na nič nehrá a možno práve preto je mi tak sympatická. Hoci chyby to má. Strašne to v mnohom pripomína Geradovu hru, ale narozdiel od môjho obľúbeného Flannigana ( ktorý sa snažil silou mocou prichádzať s nejakou psychologickou deštrukciou vzťahu), Scott Dale na nejaké presahy kašle.  Predvídateľné, s náznakom atmosféry a v zásade funkčné. Omnoho väčšia oddychovka ako mnou nedávno dopozeraný a omnoho drahší Tomorrow War. To, že Megan Fox už nie je to dievča od vedľa zamrzí. Ale jej reakcie sú uveriteľné a v tomto prípade som rád aj za takéto maličkosti. ()

Reklama

Eliott 

všetky recenzie používateľa

Velice odvážné rozhodnutí postavit další film okolo Megan Fox, která hereckým talentem příliš neoplývá. Její pěkná tvářička má už několik let naučené ty samé obličeje, ale strach a bolest mezi ně asi nepatří. A tak přestože běhala celý film polonahá v extrémních zimních podmínkách, já ji stále nebyl schopen ani na vteřinu uvěřit, že by ji mohla být zima. Tento fakt mne asi na filmu štval nejvíce. Nicméně, pokud si odmyslím všechny blbosti, ve výsledku jsem s dílem spokojený a hodnotím o mnoho kladneji než film na podobném základu (Geralds Game). Přes všechnu kritiku se na mém stále dobrém hodnocení odraží především promyšlenost celkového plánu manžela (chvílemi jsem si připadal jako bych sledoval Saw), a naháněčka s padouchy po domě mne také velice bavila. 60% ()

MrPierc 

všetky recenzie používateľa

Není to špatné. Nijak speciální zápletka, ale postupná gradace mě bavila. Záporák akorát, jen několik postav a pár lekaček. Někdy je průměrný film 90 minut tak akorát pro páteční večer. Megan Fox by měla ty paštikové make-upy a botox omezit. Jinak je to stále prkenná herečka, ale k tomuto filmu to stačilo. ()

Timak 

všetky recenzie používateľa

Tak dobře se na Megan kouká a ten nápad je zajímavej a skvěle provedenej. Hodnocení trochu sráží fakt, že hlavní hrdinka má celkem značný znalosti o přežití a že by ji ve skutečnosti umrzla pr*el už za 5 minut. Navíc její emoční chlad je opravdu mrazivý (myšleno herecká nemohoucnost). Ale nebylo to špatný. ()

Galéria (39)

Zaujímavosti (6)

  • Natáčanie prebiehalo v bulharskej Sofii v štúdiách, pretože sneh vo filme je falošný a vyrobený z papiera. (Real Tom Hardy)
  • Jakmile večer Emma (Megan Fox) viditelně zamkne dveře na řetízek, hned v dalším záběru je vidět řetízek volně visící vedle dveří. (Timak)

Reklama

Reklama