Natočeno podle neuvěřitelně skutečného příběhu, film osvětluje i ta nejtemnější místa. Po záchraně mladého chlapce před nelítostnými obchodníky s dětmi se federální agent dozví, že chlapcova sestra je stále v zajetí, a rozhodne se vydat na nebezpečnou misi, aby ji zachránil. Když se mu krátí čas, dává v práci výpověď a vydává se hluboko do kolumbijské džungle, nasazuje svůj život, aby ji osvobodil od osudu horšího než smrt. (bianci)

zekon

Emoce prýští......smutný film o něčem co neovlivníme a prst ukazující zase na USA které "podporují" otřesný business horší prý než drogy. Pokud čísla ve filmu nelžou je to neuvěřitelné. Chápu že se tímto Amíci chlubit nebudou a nehrála tam žádná hvězda. ()

as-minor

Silná téma. Svet je v prdeli a nepoteší ani emotívny záver v podobe záchrany dieťaťa, ktorý je len akousi falošnou nádejou, že dokážeme premôcť všetko zlo sveta. Nie nedokážeme! Ale poďme späť ku kinematografickému hodnoteniu. Film nevyniká akčnými, dramatickými scénami, no paradoxne je to jeho výhodou. Zbytočne nemusíme trpieť kvôli klišoidným scénam, kde by protagonista váhal so svojim počínaním, alebo mu v poslednom okamžiku “padla” zbraň z ruky. Dôležitý je skôr príbeh a akýsi odkaz tohto snímku, ktorý má v nás zarezonovať. A myslím, že to film celkom splnil. P.S. K tomu, čo film spôsobil na sociálnych sieťach sa ani nebudem vyjadrovať. Ale marketingovo to asi zafungovalo. ()

ChuckOnly

skvělý film a fakt, že MSM žumpa, demokrati a pedowood z něj dostává záchvaty je jen krásnou třešničkou na dortu woke marxistické degenerace. EDIT: vidím, že můj koment nenechal klidné sorosovské globalisty, přepočítavače falešných pohlaví, pojídače brouků a další exoty žijící v ghettech na západ od nás, kde jsou i dětské sňatky se senilními beduíny běžná záležitost. Naštěstí mě názory rudo-zelených automatů skutečně vůbec, ale vůbec nezajímají. ()

RyanDonovan

Film je to výborný, což o to, ale nemá nic společného s adrenochromem ani jinými hloupoučkými konspiracemi typu Qanon šířenými našimi dezinfoweby a trolly jako potrava pro prokremelské chci-bíry. Je to skutečný příběh o prodeji dětí v Kolumbii a o drsné práci agenta Tima Ballarda. Každý, kdo v tom vidí spikleneckou teorii, má buď na krku dutohlavici nebo pytel hnoje. Prostě se na světě dějí svinstva i bez toho, aby v tom měli prsty záhadní ilumináti, Sereš a Pill Gejc, ufoni nebo výrobci chemtrails :) A Caviezel je super, silný zážitek. ()

DDCC

Unpopular opinion: Monetizovat a jakkoliv podporovat filmy, které upozorňují na takto výrazný problém společnosti je neskutečný plivanec do tváře všech obětí a nikterak vás to neodlišuje od lidí, před kterými film "varuje". Stáváte se součástí problému, ne řešením. Fetišizujete nad oběťmi! Vlastně, opakuje se tu naše české V síti. Velmi problematický snímek, který v kinech ještě 20x uvedli, přidali verze pro školy, aby z filmu vytřískali poslední korunu!  Je mi z naší společnosti špatně. ()

CreepyJoe

Nemusíte te být zrovna blesk, že jestliže někde mezi USA a Mexikem je uneseno přes 600 000 - 800 000 ročně z čehož 50 % tvoří děti(nehledě pak na latinskou ameriku,uff tam to bude jiná liga)...že se jedná o ORGANIZOVANÝ ZLOČIN. Je naprosto ke zblití, že libtardská progresivistická média lžou, že existuje studie, která dokazuje, že většina těchto dětí jsou LGBT+ :D ano, bez prdele(fakt bych chtěl vidět jejich vědeckou metodiku :D a testovací vzorek :D). Nemusíte mít zrovna ani vysokou školu, že je až kurevsky podivné jaký odmítaví a kritický postoj k filmu zaujímá LGBTRASH+, že se na západě dláždí totiž cestička už pro pedofily (což jednoduše prokazatelný fakt), a tak není vzájmu "kakat" si do vlastního hnízdečka. Nemusíte mít zrovna vystudovanou ani základní školu, abyste se dočetli o jisté miliardářské celebritce jménem Epstein a jeho kouzelném ostrově pro každého pěďáčka a úchyláčka LGBT komunity, kde se na jedné louce vedle sebe pásli nezletilé holičičky s nezletilými chlapečky, pro exkluzivní miliardářskou klientelu z celého světa. No a pak si zkuste jednoduše říct, že nějaká Aaon konspirace o "vzpouře pedofilů mezi elitami" je jen a jen konspirace. Mimochodem kdo se chce dozvědět více tak o pandemii gangů obchodující a kradoucí děti je několik exkluzivních rozhovorů a to přímo ze špiček útvarů proti tomuto jevu na USA půdě bojující a jen taková perlička nakonec, odhaduje se že jenom v USA žije přes 400 000 tisíc novodobých otroků. ()

mdf

I já jsem podlehl tlaku,jak je to dobrý atd.No nebylo zas až to špatný,smutný thriller.Bolestivé téma o zneužívání dětí a že lidé se fakt neštítí vůbec ničeho,co jim může přinést zisk a nebo rozkoš. ()

pezz

Ako starnem_e tak  múdrieme.. Karlos80 to zhodnotil za mňa a preto nemusím sa viac rozpisovať. Podobne sa pripravovali a psychicky spracovávali "divákov" obyvateľov Zemegule na "katastrofy" katastrofickými filmami ako asi xx filmov s témami "Vírus", "Pandémia" (prípravy na covidy), Katastrofické filmy s lietadlami (prípravy na 911) a rôzne  vojnové filmy s cieľom zabezpečiť "demokraciu"  v tom či onom štáte a svetový mier :-). Potom sa lepšie presviedčajú cieľové skupiny o nutnosti a potrebe sa podriadiť pod ich odborným vedením (a ziskom) a zradám na vlastnom (slovanskom) národe-rodoch. Zväčša ide o objednávky na tzv. "veľký reset" z Pentagónu na Hollywood, ktoré sám Pentagón financuje a aj zadáva témy. Svetu mier!! Ešte dodatok do roku 2022 sa stratilo (zaokrúhlene) v týchto štátoch toľkoto detí: ESP 20.000, AUS 25.000, FRA 39.000, BRA 40.000, MEX 45.000, CAN 50.000, SRN 100.000, UK 230.000, USA 800.000 (zroj RUMBLE).  Na čo sa "používajú" tu nebudem radšej uvádzať. ()

Filmoar

Mimo filmu, každému jednému kto participuje na detskom utrpení nech sa zastaví prisum vzduchu... https://www.csfd.cz/film/855648-small-world/prehled/ Podobne ✊ ()

jara12

Konečně jsem se vrhnul na mexické drama, které drtilo americká kina a sbíralo jedině skvělé ohlasy. Jediné co o filmu víme je, že obsahuje neznámý cast, tématiku o obchodu s dětmi, který je natočen podle skutečného příběhu a nulové očekávání. Kupodivu jde o velké překvapení. Dětští herci hrají neskutečně a vy jim věříte každou emoci. Samozřejmě je tu špetka stereotypu a předvídatelnosti, ale stále jde o velký úspěch pro menší filmy. ()

stringers

Na 4x dokoukával jsem to na 4x - tak masakrózní tempo to mělo že jsem chvílema myslel že se v čase spíš vracím... Na to že to má přes 2 hoďky se tam nestane naprosto nic nepředvídatelnýho - asi jako když v putyce říkáte historku a zrovna nemáte formu a posluchač vám na konci řekne jen "jo aha..." Tak přesně tenhle pocit zůstal ve mě. Jednoduše je to nudný a naprosto to nemá schopnost vtáhnout a korunu tomu nasazuje nevídaným nebo spíš neslýchaným způsobem naprosto nevkusná hudba která pocit eutanázie jen prohlubuje. Naprosto se nehodí do situací a podněcuje úplně jiné emoce než by měla vzhledem k tomu co se děje na plátně. Ó jak jsem byl na konci překvapen když jsem zjistil že to je podle skutečnosti a ten frajer co nekompromisně zachraňuje děcka z náručí peďáků fakt existuje a dokázal toho nemálo. Buď to tedy musel mít neskutečně snadný vzhledem k tomu že se ve filmu v podstatě nic neděje nebo (a to je pravděpodobnější) je stvořitel filmu jelito... ()

floppy4

Tak dobrý námet a tak slabo zrežírované, s plynúcou stopážou to miestami dýchalo béčkovosťou. Naozaj by si tak dôležitá téma zaslúžila trošku väčší rozpočet a najmä vyhnúť sa skratkovitosti a naivity. Škoda... ()

markus186

Za mňa vďaka Jamesi Caviezel aj rejžovi... Som rád, že Debilwoode si na čiernej listine mútiš kalné vody tejto spoločnosti, ktorá miesto toho, aby niečo zmenila, bojovala za svoje práva aj práva iných, len drží huby a zakrýva si oči pred útlakom a násilím... Zase se mi chce blejt velebnosti... Hlavne keď existujú také ľudské žumpy ako Epstein, Gattes a len Boh vie, kto na ten ostrov chodil... Úroveň filmového spracovania hodnotiť nejdem, podstatná je pre mňa výpovedná hodnota skutočného príbehu a to, čo dokázal skutočný Tim Ballard si zaslúži nie 5 hviezd, ale celé nebo... A Caviezel ho stárňuje geniálne... ()

majorzeman13

Nadprůměrné filmové dílo. James Caviezel hraje skvěle. Silné téma obchodování s dětmi a jejich prodej+ natočeno dle skutečného příběhu k tomu..... ()