The Jonestown Haunting

Před deseti lety přežila děsivou tragédii sekty v Jonestownu. Po návratu na místo, kde k ní došlo, se stane svědkem nadpřirozených úkazů. (Netflix)

SOLOM.

Andrew Jones si vzal další velké sousto, které prostě díky své nemohoucnosti a prachbídným tvůrčím schopnostem nedokázal zpracovat tak, aby z toho nevznikl jen další podprůměrný céčkový paskvil. Tohle je už šestý film, který jsem od něj viděl a opět je to jak přes kopírák. Nudná, téměř bez atmosféry a s minimem zajímavých scén nízkorozpočtová podívaná, která vás spíš uspí, než aby vás vůbec něčím dokázala zaujmout. Od tohoto režiséra mám ve své opravdu bohaté sbírce skoro všechny filmy, ale tímhle dávám od něj na hodně dlouhou dobu ruce pryč. To už se prostě nedá!   Téma Jim Jones a jeho kult (sekta) mi je docela dost blízké, sám jsem na to napsal docela dlouhý článek (který si můžete přečíst na mém blogu, nebo na wikipedii kterou jsem se inspiroval) a tady to bylo opravdu nechutně ořezané. O horor jde v tomto případě jen velmi okrajově (spíš vůbec) a divák sleduje jen jakousi chabou variaci na klasické drama (výčitky svědomí, noční můry, vzpomínky) hlavní hrdinky a trocha toho „násilí“ přijde až v samotném závěru. Vše je podáno ale dost slabou a nezáživnou formou, většina zúčastněných podala snad horší než ochotnické herecké výkony a přestože celková délka filmu netrvá zas až tak dlouho, málem jsem se u jeho sledování unudil k smrti.   Nemůžu pochválit ani lokaci filmu, protože Guyana vypadá úplně jinak, než britský venkov kde se natáčelo. Toho si rovněž nešlo nevšimnout. Já vlastně ani nevím proč, pořád dokola ztrácím svůj čas, sledováním takových odpadů. Jako jsem tak trochu sadomasochista, ale existuje tolik mnohem lepších filmů, které jsem dosud přehlížel…Můžu-li vám doporučit, vyhněte se tomuto filmu velkým obloukem. Absolutně o nic nepřijdete! ()

helraiser odpad!

Tak tohle se opravdu nedalo, naprosto šíleně špatný film a především nudný. Kdyby se děj odehrával v době té sekty, tak by to bylo mnohem lepší, ale tohle je opravdu nudná příšernost. Ztráta času. ()