Tři metry nad nebem

Příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. (Netflix)

Recenzie používateľa chrispe k tomuto seriálu (28)

Tři metry nad nebem (2020)

Plusy: Itálie, italština, italská nátura. Jinak se mi to celkově zdálo spíš nudný a průměrný. Hlavní postavy postupně ztrácely moje sympatie, až jsem (tuším poslední dva díly) scény s nima spíš proklikávala. Líbila se mi postava Sofii, matky Summer a celkem i Dario. 2,5* // 8.5.2022 Druhá série je lepší jak první (jak dějem, tak letní atmosférou), třetí znovu trochu upadá, ale je to i tak příjemná podívaná.  Na "vypnutí " fajn. Líbí se mi většina hudby. ()

Série 1 (2020) (S01)

1.5.2020 - Plusy: Itálie, italština, italská nátura. Jinak se mi to celkově zdálo spíš nudný a průměrný. Hlavní postavy postupně ztrácely moje sympatie, až jsem (tuším poslední dva díly) scény s nima spíš proklikávala. Líbila se mi postava Sofii, matky Summer a celkem i Dario. 2,5* ()

Nesnáším léto (2020) (S01E01)

Vypadá to klasickou teen romantiku v italským kabátku. Postavy celkem sympatické. Baví mě ta italská nátura, hlavně ty chlapské vztahy. Každopádně zatím těžký průměr. ()

Jen ty a já (2020) (S01E02)

Druhý díl je natahovaná nuda. Btw. Doufala jsem, že tomu kámošovi nezlomí srdce až tak. ()

Okamžik v noci (2020) (S01E03)

Pokračujeme v nudě. Kromě táhnoucí se situace s polibkem a střetu u stolu se tam vlastně nic neděje. A to už budeme v půlce. Uááá ()

Troška klidu (2020) (S01E04)

Ale se nám moc daleko nedostal, zato celý díl dělal ukázkovou krávu. Summer lítá od ničeho k ničemu a tváří se jako by měla v zadku zaražený tágo na kulečník. Takže co zbývá, než Dariovo tajemství, která osoba je ta vyvolená. Musím se přiznat, že jsem čekala jinou. ()

Bez tebe (2020) (S01E05)

Já tomu vztahu Ale a Summy prostě nevěřím. Vy jo? A kolikrát že se viděli? Pětkrát? 2,5* ()

Zůstáváme spolu (2020) (S01E06)

A hele! Sáblíková. A už vím, koho mi připomínají Summer a Alessandro! Beyoncé a mopslíka. Sofia je Miley Cyrus. Hele... je to děsná slátanina. Nebo alespoň já v tom nedokážu vidět něco víc a věřit tomu, že by to mohla být pravda. Nebo možná i jo, život je barevný, ale tady je to vše jak z rychlíku. Jojo já vím... jen osm dílů. ()

Neplakej (2020) (S01E07)

Ale a Summer mě už moc nebaví (trochu jsem je přeskakovala a těžko říct, zda jsem o něco přišla). Před sebou mám poslední díl. Moc nevěřím, že nějak oslní nebo překvapí. Spíš to táhle uzavře. ()

A zase zima (2020) (S01E08)

Ale jo. Nebyl to špatný závěr, vzhledem k předcházejícímu. ()

Série 2 (2021) (S02)

Druhá série je rozhodně lepší jak první.  Jednak se divák vrací mezi starý známý a druhak (i když jsou tam i kolovrátkový linky) se nám osudy tak nějak zaplétají a je víc na co koukat. ()

Epizoda 1 (2021) (S02E01)

Z té první série si evidentně pamatuju velký prd, takže jsem musela proklikat poslední díl, protože jsem byla zmatená jak lesní včela. Takže pro osvěžení. Dario nebyl homosexuál zamilovaný do Aleho, ale prostě jen panic. A Summer a Ale se nedali dohromady a neodešli spolu do západu slunce. Sofi je lesbička, to si pamatuju správně, ale nějak jsem úplně vytěsnila tu její přítelkyni. Podle prvního dílu to vypadá, že si to nebude hrát na nic víc než hate-love a tak neočekávám nic víc, než jen teen telenovelu, italštinu, italský léto a happy ending. Uvidíme. ()

Epizoda 2 (2021) (S02E02)

Tváří se to jako přeslazená limča a... jo jo je to přeslazená limča. Mám takový pocit, že linka Summer a Aleho mě zase moc bavit nebude. Dario se sexy mamčou bude další klišé, Blue a Ekolog se snad dostanou k první puse... tak možná u Sofie by mohlo být něco zajímavějšího. ()

Epizoda 3 (2021) (S02E03)

Mají to ale zamotané milostné životy ti mlaďoši. Každopádně jim to léto u moře fakt závidím. Seriál má příjemnou atmosféru. ()

Epizoda 4 (2021) (S02E04)

Summer čumí většinu času jak bacil do lékárny a (s bůh ví jakým přesvědčením) jde přes mrtvoly. ()

Epizoda 5 (2021) (S02E05)

Nemůžu si pomoct, ale Blue a ten její Ekolog jsou spíš jako starší sestra s mladším bráškou. A zvedněte ruku vy všichni, kdo máte postavu Summer upřímně rádi. Já ji nemůžu přijít na chuť. ()

Epizoda 6 (2021) (S02E06)

Já v Itálii nikdy nebyla a nikdy mě to nelákalo, až doteď. :D Poflakuješ se v práci? V pohodě, dej si načas! Párty? Přijďte všichni, v pohodě. Láska? Je to těžký, ale neposerem se z ní jo? V moři je spousta ryb. I v tomto dílu pomalu plynou osudy všech postav, občas zabouří, ale nebojím se, že by přišel řádnej lijavec. ()

Epizoda 7 (2021) (S02E07)

Mezi šestým a sedmým dílem jsem si dala pořádnou pauzu :D tak trochu lovím v hlavě, co se tam vlastně děje. Summer zase vlaje tak nějak ve větru a namísto upřímnosti volí cestu postupného vyhnití. I její kámoš Edo je trochu sobeček. ()

Epizoda 8 (2021) (S02E08)

Poslední díl a wtf konec, který si ve finále ukradne vše pro sebe. Chápe někdo motiv proč? ()

Série 3 (2022) (S03)

Za mě je třetí série o poznání slabší jak druhá. Ale Summer mi tu přišla o dost snesitelnější (vynahrazuje to ségra Blue). Hrdinové se tu vlastně plácají furt v tom samým, nápady se dost recyklují. Ale byla to příjemná podívaná, jako relax fajn. ()