Tři metry nad nebem

Příběh letní lásky dvou mladých lidí s odlišnými osudy, kteří se do sebe zamilují na italských březích Jadranu. (Netflix)

Lilinka16

Nedokoukatelný seriál...:-E Kde vyštrachali tak tolik špatných herců najednou? Casting byl pouze dle fotek?? .... Tak hloupé rozhovory jsem dlouho nikde neviděla. Spousta zcela prázdných situací, kde hrdinové odpovídají jen tupým pohledem a mlčením. Úplně zbytečný a nesmyslný "problémy".... Vyzdvihnout se dá kamera, střih, hezký scenérie, celkem dobrá muzika a parádně zachycená italská letní pohoda. Jinak všechno zlé:-) ()

chrispe

Plusy: Itálie, italština, italská nátura. Jinak se mi to celkově zdálo spíš nudný a průměrný. Hlavní postavy postupně ztrácely moje sympatie, až jsem (tuším poslední dva díly) scény s nima spíš proklikávala. Líbila se mi postava Sofii, matky Summer a celkem i Dario. 2,5* // 8.5.2022 Druhá série je lepší jak první (jak dějem, tak letní atmosférou), třetí znovu trochu upadá, ale je to i tak příjemná podívaná.  Na "vypnutí " fajn. Líbí se mi většina hudby. ()

Jolinar

Barevná pohodová letní romance v severoitalském Cesenaticu. Celkem fajn prostředí a soundtrack, ale hlavní hrdinka se moc nepovedla. Neurazí, nenadchne. ()

JenYu

Viděna 1. série: Obvykle dávám dvě hvězdičky filmům, které mě naštvou. Tahle italská romantika ve mně však nezanechala ani negativní ani vlastně žádné jiné pocity. Nedokázala jsem soužít s postavami. Připadalo mi, že všichni pořád jen někam chodí, aby tam mohli pronášet naučené věty. Chvílema postavy velmi nesympatické (Aleho táta, máma Summer, kamarádka Summer). Jediné, co mě bavilo, bylo zachycení léta a světlo. ()

Martinka888

Těšila jsem se na nenáročnou romantiku z Italie a dostalo se mi šílené nudy, kdy po 2 epizodách jsem myslela, že to snad nedokoukám a poslední díly jsem přetáčela. Nevím jestli po třicítce jsem už stará chápat teenagery, ale chování hlavní hrdinky, která se neustále urážela, jak hrozně se k ní chlapec chová, a to ve chvíli, kdy spolu ani nic neměli a promluvili spolu asi 5 vět, tak nevím... Sem teda zvědavá o čem bude druhá série... Sem zvědavá, zda se k ní dostanu :D ()