Animáci

• USA Animaniacs
USA / Japonsko, (1993–1998), 34 h 41 min (Minutáž: 21–22 min)

Rob Paulsen, Tress MacNeille, Jess Harnell, Frank Welker, Maurice LaMarche, Sherri Stoner, Jeff Bennett, Nate Ruegger, Chick Vennera, Jim Cummings (viac)

Sourozenci Yakko, Wakko a Dot Warnerovi způsobili před padesáti lety tolik škody a zmatku, že museli být zavřeni ve vodárenské věži Warner Bros. Podařilo se jim uniknout a spolu se svými stejně praštěnými kamarády zažívají bláznivá a legrační dobrodružství. (oficiálny text distribútora)

Rockwood

Jako malý jsem furt uháněl rodiče aby mě pustili k televizi nebo mi toa spoň nahrávali na video, protože u tohodle jsem nemohl propásnout ani jeden díl. Ještě teď bych se na to podíval :-D. Plný počet... není co řešit. ()

adamulefa

Fuck yeah ! Tak toto je môj najobľúbenejší seriál môjho detstva. Kým moji rovesníci fičali na Káčerove alebo Šmolkoch ja som s úžasom sledoval toto. Aninaniacs chodili tuším na Supermaxe a potom aj na ČT1 a hneď si ma dokázali získať svojím spracovaním, podivnými príbehmi a úžasným humorom, ktorý sa nedal porovnať s ničím iným čo bolo vtedy v televízií. Taktiež som miloval tie geniálne pesničky typu: Balada o Magalhaesovi, Prezident song, Pamama Canal, Nations of the world a mnohé, mnohé iné. Postavy - úplny úžas, Yakka, Wakka a Dot som mal rád rovnako a tak isto aj mafiánske holuby, Slappy a Skippyho Squirrel, Hello Nurse... Dnes už sledujem tento seriál iba v originálnom znení, čo ešte vylepšilo celkový dojem. Vtedy pred 10 rokmi som veľkému množstvu vtipov a narážiek (typu Wheel of Morality, Fox censors, Who´s on stage? atď.) nerozumel či už to bolo tým že sa daná vec nedala preložiť do češtiny alebo som bol jednoducho primalý. Takže zato, že ma toto "dielo" pobavio 2x za život v úplne inej rovine dávam 5* a Animaniacs získavajú čestné miesto v mojej TOP 10 seriálov. ()

#47

Animáci jsou naprosto špičkoví...ale úplně nejvíc hltám myšáky Rudu a Kápa, kteří se neustále pokouší ovládnout svět!!! ()

redwik

Seriál vďaka ktorému si dodnes pamätám Einsteinov vzorec E = m.c^2. Nechápem prečo týchto súrodencov zavreli do veže, sú jedni z mnohých Warner Bros postavičiek, ktoré považujem za múdrych a bláznivých zároveň. Ešte ako krpec som to pozerával a občas som nerozumel niektorým vtipom a nepoznal som všetky ostatné postavy, ale časom sa to zlepšilo. ()

LuNaj

Tihle mrňousci mi nikdy nepřišli vtipní. V dětsví jsem jejich sledováním zabíjel čas než začne něco POŘÁDNÉHO (Bugs Bunny, Duck Tales, apod.). A dá se říct, že jsem se dost nudil. ()

MartyMcFly89

Ale jo, občas to bylo zajímavé. Občas ovšem nikoliv. Holubi nebyli zajímaví vůbec. (Ten nejblbější ze sourozenců: "A to je vaše sixtínská kaple ? A co jste udělal s předchozíma patnácti?") ()

frankie27

nikdy nezabudnem na to ako mi spestrovali moje detstvo a mrzi ma ze kazdeho koho sa spýtam ci ten serial pozna, nikto nevie co to je :( ale aj tak....Joko, Voko a Dáda boli božííííí ()