Posedlý Marcus se snaží sám sebe přesvědčit, že je nejlepším služebníkem Sola. Proto se vydá hledat Paula. Otec s ostatními přistáli u jeskyně, aby se ukryli. Otec se dozví, že Matku oplodnil „stvořitel“ ve virutální realitě. Paul se rozhodne sabotovat modul, protože mu to Sol řekl. Naštvaný Otec se rozhodne pronásledovat cizince v kápi. (Varan)

Hopeman

Zjišťuji asi od 8mé epizody že tlačítko speed 2x je velmi dobrý pomocník....jinak během seriálu se u mě vyvinula silná antisympatie téměř ke všem postavám seriálu....netuším zda je to záměr tvůrců, ale daří se jím to. A ty emoce u androidů .....to je blé a brr....a že mamča vyprdne úhoře ....to je jak hadr do xichtu....no nic budu doufat že v Hollyúdu vznikne nějaké Hollystapo a pro ty scénaristy si přijde! ()

Kanty

WTF? Na začiatku zaujímavé a sľubné postupne tak ako napríklad Outsider to išlo úplne do riti no čo dodať ďalšia premarnena príležitosť natočiť dobré scifi a 2 séria no neviem neviem ()

Nostradamus6

Tak poslední díl byl tedy alespoň pro mě velkým zklamáním.....zůstalo po něm více otázek než odpovědí a to mě tentokrát dost vadí (ani sám nevím proč) a proto i přes všechny ty nezodpovězené otázky nemám bohužel pocit, že bych chtěl kdy ještě vidět i případnou druhou sérii...neboť jsem byl posledním dílem opravdu zklamán. Pro mě je konec posledního dílu až tak moc "otevřený", že by se v další případné sérii mohlo stát v podstatě ale úplně cokoliv... ()

maec

Cely cas som mal pocit, ze je to potajomky robeny prequel k Prometheus od Ridleyho. Spolu s hudbou este viac. SPOILER ALERT Spolu s cervom som si uz hvoril, toto urcite nie je nahoda. Ale potom ten cerv narastol a doslo sklamanie ()

AutiXrist

Jedna ⭐ za úvodnú pieseň lebo v 10tke niet čo ➕ hodnotiť, asi snáď len to je to už konečne skončilo🙄. Z nepoškvrneného virtuálneho počatia nakoniec nevzišiel ani ježiš android ale rovno 🐍 skrížený s Falkom. Zas sa len opakujem ako pri 9️⃣časti celý seriál skončil v WAP. Aj moje očakávanie o náleze Matkinýx 👀 šlo do 🍑. To je asi všetko, škoda rečí ▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ()

jarod13

Úpně nevím, co napsat. Strašně zajímavý a zároveň kontroverzní seriál, přesto jsem nemohl odejít a musel jsem celou první sérii dokokat do konce. Milion zvratů. První série mi přišla jako "pilot" nějakého seriálu. Tak a teď to budete muset vše vysvětlit v dalších 30ti dílech, nebo nevím. Herecké výkony super. Mnoho dějových linií. Nikdy nevíte, kdo je vlastně hlavní hrdina, nebo hrdinka. Těším se na další sérii a musím říct, že mám očekávání, jako to vlastně dopadne a jak to bude dál. ()